Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szájhős a szexben, méretet és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájhős a szexben, méretet és teljesítményt illetően tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Előadja hogy ő mekkora bika a szexben, hogy kicsavarja a nőt, akkora a farka hogy csak na stb. A tettek mezején meg égően nulla amit nyújt. Sok ilyen van, vagy ez azért nem jellemző igazán, és csak elenyésző esetekről van szó?

ma 05:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mit jelent az, hogy nulla amit nyújt? nincs kémia, szarul mozog, awkward?
ma 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mint férfi azt mondom hogy a méretben biztos hazudnak soksn. Nem fura hogy soha senki ek se 15 alatti, de a valóságban mégse 17 az átlag ?

De fordítsuk meg, ga bevallaná hogy 13 cm mondjuk, folytatnád vele ? Mert az a baj a másik 13 centis pasi is 16-nak mondja magát, akkor abból indulsz ki hogy na ez még 3 centivel kisebb, pedig ugyanakkora csak az egyik pasi őszinte.

ma 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez mindkét nemnél jellemző. A nagyot mondás. A legtöbbször azért, hogy megynyerje magának a másik illetőt.

Nálam átlagban fordítva van. A méretem kellően nagy sőt. De nem írhatom ki mert múltkor meg azért lettem megszolva. 🤣

No hát sok hölgy partnernek csak addig nagy a szája amíg tettekre nem kerül a sor. Mennyi mélytorok királynő van, aztán sokszor a fele alig ér be de nem bírja.

Vagy hű így ki facsarja úgy kifacsarja. De aztán ha szembe jön valaki aki bírja 30 - 40 percig akkor nem bírja. Nálam is volt hogy lovagolt az illető aztán a 2-3-ik orgazmus után leszállt elfáradt, nem bírja. Mondom én sehol sem tartok. Akkor váltsunk pózt már az sem megy, ott a kezed persze már az is fáradt és a szád. Az is el van fáradva túl vastag és hosszú neki. Szerintem egyik oldalt sem kell félteni ha nagyot mondás a cél.

ma 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam kamuzni soha, mert nincs értelme.

Most mire megyek azzal, ha azt mondom 17 centi, ha csak 14?

Ránézésre látszik, hogy nem nagy, hanem átlagos.

Annak sincs értelme, ha azt kamuzom, hogy sokáig írom, legalább 1 óra, ha én alapból 5 perc alatt kész lennék, de a nő miatt nyújtom csak el 15-20 percig, hogy neki is jó lehessen.

Sose értettem, hogy minek kell kamuzni.

ma 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as, ha kellően nagy a farkad akkor azt a legtöbb nőnek nehéz szopni, magamból indulok ki. Hazudni felesleges mert ha valódi találkozóra kerül sor ott úgyis kiderul hogy meddig bírja a másik és mire képes az ágyban.Nőkent írom nem vagoyk alkalmas a melytorokra de tudok sokáig szopni persze csak akkor ha alapból megvan a pasi és köztem a szimpatia! Nekem ez az elsődleges.
ma 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!