Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más pasi is így viselkedik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasi is így viselkedik, ha a makkját cumizzák?

Figyelt kérdés
Olyat játszottunk a pasimmal, hogy csak a makkját lehetett cumizni. Cumiztam, közben finoman harapdáltam neki. Alul is, elöl a pisilő lyuknál is, meg az egészet is. Jajgatott, hangosan nyögött, rangatózott közben, időnként csak néztem... De láthatóan nagyon élvezte, és mikor elment, azt mondta olyan érzés volt, mintha áramot vezettek volna a farkába. Ez más pasiknál is így van?

tegnap 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nálam is van ilyen érzés és nagyon jó.
tegnap 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szinte csak azon a részen vannak az idegek ezért nem csoda ha tetszik mindenkinek.
ma 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó úton haladsz, hogy kitanuld a szopás igazi mikéntjét. A föl-le cibálás, húzogatás az csak egy gépies technika.
ma 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En pl egyaltalan nem szeretem az ilyesmit. 50bol kb 3 lany tudott jol szopni akivel voltam, de annyira az sem volt jo mint egy atlagos dugas.
ma 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megmutatod rajtam, megmondom...🤔
ma 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fogazást azt nem annyira szeretem. Csak a makk cumi az izgató a nyelvedet is haszáld igy körkörösen rajta ill makk alatti részt is kényeztesd
ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!