Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akiknek a párjuk 15 centi alatti mérettel rendelkezik és elég ?

Figyelt kérdés
Ugye mindig mondják a lányok hogy nem a méret számít, elég a 13 is stb. Na de úgy könnyű ha 18 centis pasitok van. Van olyan lány akinek a párja 15 cm alatti, és elég is neki, hűséges hozzá ?
ma 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Húgom de ő nem válaszol privátokra.
ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lány vagyok, hanem felnőtt nő, de igen. Vagyok.
ma 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 14cm és a páromnak nem elég, ezért van egy nagyobb dildója
ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,no vagyok es huseges a baratomhoz es szeretem ot. Tokeletesen elegedett vagyok a meretevel.

Kerdezo nyugodj meg.teged is fog szeretni valaki es tetszeni fog a mereted is.

ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem 15-16, csak kíváncsi vagyok 🙂
ma 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
kérdező kiegészitem. ez most csak elviselitek, mert jó a pasi, vagy tényleg elég és nem is kéne nagyobb? nem baj ha csak beéritek vele, mert nem az az első szempont, és a legfontosabb. csak nekem is ekkora, és volt egy csajom neki egy 22 cm dildo, és használtuk is, jobban örült volna ha nekem is akkora. de beérte velem is. szóval van remény kérdező
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a férfak többségének 15 cm alatt van a farka, így hidd el, hogy sok nő van, akinek elég.
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Barátnőmnek külön szava van rá, boyfriend dick. Ami úgy nem igazán különleges élmény de el lehet vele lenni.
ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég mert ügyes a kisebb farkával is. 27/N
ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!