Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem lebukott, egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem lebukott, egy beteg perverz r1banc, de hogyan váljak el?

Figyelt kérdés

Kamion soför vagyok, ritkán tudok csak haza menni, havonta 1 hét végére. Van két gyerekünk és családi ház, adóság. Azzal bukot le, hogy készített egy videot amin ő láccik és a telefonja automatikusan feltöltötte a felhőbe ami közös én meg megláttam. Próbálta törölni de addigra már lementetem.

Ha elvalunk akkor visza kell fizetni a babavárót is, meg mindent el buknánk, de hogy lehet ezen tul lepni?


ma 16:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom te sem vagy szent. Előfordult már szexvideo jobb családokban is.
ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű az ilyesmit feldolgozni, még az anyagi dolgok is terhet jelentenek. De ilyen kapcsolatban maradni sem jó. Nehéz kérdés...
ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer te is csakd meg, aztán beszéljétek le hogy innentől kvittek vagytok és most már korrekten menjen minden.
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos ez benne van, engem is szarvaztak fel. Szerintem kamionosként kár ezen kattogni. Én nem kamionos vagyok, csak külföldön dolgoztam. Ugyan így jártam. Volt, hogy az országból nem értem ki, már más feküdt rajta. Ez van.
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Talán kérdezz meg egy ügyvédet a jogi részéről, biztos lesz valami ötlete.


A lelki rèsze a dolognak. Ha meg akarsz bocsaátani, üljetek le, beszéljétek meg. Ha nem, akkor a videóval el tudod érmi, hogy úgy táncoljon, ahogy fütyülsz. Esetleg megmutathatod a szüleinek, hogy lássák, milyen bájos lánykát neveltek.

ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Én is így jártam. Először érthetö a felháborodásod, de utána lehet, hogy átgondolod még ezt… van ennek izgalmas oldala is…
ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen videó miatt azért nem kellene még a válást tervezni. Először inkább beszéld meg vele, hogy pontosan mit is jelentsen ez a videó?

Azt nem írtad pontosan mi van a videón, hisz ha mással van rajta, akkor egyértelmű a megcsalás. Amennyiben erről van szó, akkor se kerülhető el a beszélgetés, de nyilván így azért már más a helyzet.

Neked kell tudnod, hogy mekkora törést okoz benned ez és menthető-e még a házasság vagy elkerülhetetlen a válás.

ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak sima megcsalás volt, vagy valami keményebb is? Jo lenne ha leirnád, akár priviben.
ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Ha havi 1x talalkozol vele szemrlyesen ,te vagy a beteg perverz ,h hazassagra kenyszerited meg husegre meg h komoly kapcsolatnak nezed ezt a semmit se ero latszatot.
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Papíron maradhattok férj és feleség.
ma 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!