Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt kedvenc felhasználód?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt kedvenc felhasználód?

Figyelt kérdés
ma 13:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

+ mindemellett felhívnám a figyelmet az alábbiakra: GYIk Szabályzat


Felhívnám a figyelmet a következő pontra, amely a gyk felhasználási feltételei között megtalálható, és a regisztrációddal ezt el is fogadta a regisztráló: (Már más is kitette ezt ide, én most megerősítem)


(d) Tilos személyes adatokat, telefonszámot, e-mail címet, idézett telefonbeszélgetés-, privát üzenet, vagy e-mail részletet elhelyezni, még az érintett beleegyezésével sem, idetartozik a más Felhasználóról bármilyen információ nyilvánosságra hozatala, beleértve annak jelszavát is.

ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
+ Mindemellett: Amit közületek sokan csinálnak, hogy lányt játszanak itt rendszeresen kis hormonroggyant pasik, vagy lányok, akik fiút játszanak, válaszonként más és más életkort megadva, netről szedett, személyiségi jog-sértő képekkel szemetelve tele az oldalt, meg évek múlva is ugyanannyi évesnek adja ki magát, na ez szerintem sokkal rosszabb! Terjesztitek a meleg-kórt, az állatias, fajtalan, embertelen szexuális perverziókat, amelyeket a diszkókban gyakoroltok, aztán meg jön az abortusz - ez szerintem sokkal rosszabb. Ne fényezzétek már magatokat... Amíg az egészséges társadalom alapja a családalapítás és a normális gyermeknevelés alapja a normális, házaséletben megélt testi kapcsolat - addig egyesek, ti befoghatjátok a szátokat! Ahelyett, hogy itt lógnak egyesek, mehettek dolgozni, tanulni, meg otthon segíteni! Kár, hogy a mai középsulikban nincs tanári pofon... Mert ha lenne, akkor emberibb emberek kerülnének ki az érettségiről és családban nőnének fel a gyerekeink!!!
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#8 én lány vagyok úgy hogy ne bánts engem
ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Volt, de már rég nem aktív sajnos.
ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
1. Te csak rejszoltál ???
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kedves 8-aska én nem rólad beszéltem magadra vetted össze keverted mással
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#11 és #12, te vagy az,akiről a #10 es ír,felismerhető a stílus :)) Amúgy teljesen igaza van a 10 nek
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen Iza22
ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Igen!


............

ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Van pár olyan akik mindenkire ráírnak. Gondoltam egyszer megszívatom őket és elküldöm nekik a farkamat hogy ezt kapják be a nyomorult kretének
ma 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!