Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én egy senki vagyok,nemakarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy senki vagyok,nemakarnak a nők lefeküdni velem és még barátnőm se volt a pöc.söm is kicsi ez borzasztó?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 00:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az
tegnapelőtt 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Számomra nem
tegnapelőtt 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ honnan nézed.

Ha azt nézed, hogy senki vagy, nem akarnak a nők lefeküdni veled, barátnőd se volt, és a pötsöd is kicsi, akkor tényleg elég szánalmas vagy.

De ha azt nézed, hogy ennél már csak jobb lehet, mennyi mindent tehetsz magadért, mennyi lehetőséged van, csak azért, mert életben vagy, máris megváltozik az értékelés.

Csak felfogás kérdése

tegnapelőtt 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csinálj magadból valakit,szerezz egy baránőt aki le akar feküdni veled és növessz nagyobb farkat és mindjárt nem lesz olyan borzasztó az élet.
tegnapelőtt 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Igen, egy senki vagy.

Igen, kicsi a pöcsöd.

Nem, nem borzasztó, mert a kutyát nem érdekli, mi a nyomorod.

tegnapelőtt 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem borzasztó. Minél több a balek, Minél több a homár, a normális pasiknak annál több nő jut.
tegnapelőtt 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 hungaroboy ***** válasza:
67%
Már megint te vagy kis pöcsös? Tegnap is ugyanezt kérdezted. Ne sajnáltasd magad, szabadulj meg tőle, neked már úgyis mindegy.
tegnapelőtt 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 menta34 ***** válasza:
#7 Értem a hangulatod és vicces hozzáállásod az idióta és/troll témákhoz... de ha a kérdező közben meg valóban egy sérült/összetört/labilis állapotú akkor nagyon nem szerencsés öncsonkításra buzdítani, mert a végén még megteszi...
tegnapelőtt 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 hungaroboy ***** válasza:
100%
nem teszi meg, mert már hónapok óta minden nap kiírja, hogy "szegény kispöcsös vagyok, ez ugye nem gáz?" vagy "szegény kispöcsös vagyok, még a prostiknak sem kellek?" Folytassam? Keresd vissza ezt a sok kispöcsös témát és meglátod hogy ugyanaz a troll írja őket.
tegnapelőtt 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 menta34 ***** válasza:
#9 Joga van itt lenni. Lehet más szívesebben olvassa naponta, hogy ő milyen szerencsétlen mint azt, hogy én milyen bölcsnek gondolom magam - közben meg rám nem is szól senki :))
tegnapelőtt 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!