Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyukák mennyire jöttök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák mennyire jöttök zavarba ha a fiatok meglát meztelenül vagy ti látjátok őt?

Figyelt kérdés
okt. 15. 19:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Sose értettem az ilyen kérdéseket, azt meg végképp nem, hogy mit keres ez a szex kategóriában?! Szerintem egy családban teljesen természetes, hogy mindenki lát mindenkit meztelenül napi rendszerességgel. Szar lehet úgy élni, ha még otthon is takargatni kell magadat.
okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
11,ruháitok vannak?tudod,másnem ha bementek a városba,nem tudom ki hogy van vele,de én nem cagyok kiváncsi a turos facodra
okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
#12, szerintem egy aberrált barom vagy, vagy nem tudom mire gondolsz.
okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
11. Kinek mi. Szerintem hagyjuk meg minden családnak, ahogy jól esik. Nem mindenkinek jön be a nudistáskodás ám
okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14, ez nem válasz arra, hogy mit keres a kérdés a szex kategóriában. Az hogy ki hogy él valóban a saját dolga, de ezt a jogát nem is vitattam el senkitől.
okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
15. Szimplán azért van a szex kategóriában, mert a kêrdezőnek bezehes gondolatai vannak
okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%
Szexuálisan nem vált ki belőlem semmit. De örülök, hogy jól el van eresztve. Ilyen szempontból imádni fogják a nők.
okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
41%
#12: Én meg a ronda pofádra nem vagyok kíváncsi, aztán mégis egy csomó embernek néznie kell, mert nem vagy hajlandó eltakarni.
okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
18 ritkán járok emberek közé,úgyhogy nem kell nézzen senkinek
okt. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!