Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex telefon, szex chat, szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex telefon, szex chat, szex cam ki mennyire szereti ezeket a szokásokat? Vagy skypon?

Figyelt kérdés
tegnap 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Manapság szinte csak ez megy... nem is tudom, hány csajjal ismerkedtem, aki teljesen rám izgult, de csakis így volt hajlandó bármire. Még egy kávéra beülni és beszélgetni sem, annyira nincs önbizalmuk. Ha egy ilyenem lett volna, oké, de zsinórban vagy három. És még csak nem is mind fiatal és tapasztalatlan!
tegnap 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz. Én ilyesmire nem cibálom a farkamat. Ha szimpi és tetszik akkor inkább találkozóra hajtok, és abból hátha lesz valami emberi is
ma 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Skype még létezik? :D Ezek is kihaltak azóta, amióta a skype valami volt.
ma 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!