Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom testékszert rakott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom testékszert rakott fel, de nem akarja kivenni szex előtt. Nekem viszont így nem túl kellemes az együttlét, és előtte mindig félek, hogy fájni fog. Már jeleztem neki. Ti hogy vennétek rá, hogy kivegye legalább egy próba erejéig? 30/N

Figyelt kérdés

ma 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szemely szerint elmondanam neki (ezt te megtetted) utana pedig bezar a bazar, amig nem tesz ellene. Kb ennyit tudsz tenni.
ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És hova tette be?

Csak nem a fütyibe.

ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy amíg nem veszi ki addig nincs dugás! A szex két emberes játék (meg van ahol még annál is több fő, de az egy másik történet 😅), azaz mindkét félnek akarnia kell. Nem vagy köteles dugni vele, ha neked valami nem okés.
ma 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyet rakott be? [link]
ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ughhh‼️ 😱 Na ez durva 4-es! Nem is csodálkozok, hogy nem élvezi a szexet. Ez azért tud kárt okozni a hüvelybe, nem kicsit.

Nem vagyok begyepesedett, mert nejemmel rendszeresen használunk dugáshoz csiklóizgatós péniszgyűrűt, meg csiklóvibrátort aktus közben, illetve anál plugot is. Addig ammíg az kellemes és élvezetet nyújt. Szerintem még az is lehet, hogy van olyan farok pirszing ami hozzá tud tenni az aktus minőségéhez, ha a megfelelő farokra, a megfelelő tipusú kerül, és az ezt élvező nő puncijába. Szerintem a fentebbi példa nem az.

ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!