Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek kik.szeretik a hardcor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek kik.szeretik a hardcore szexet,egy durva együttlét után hogyan élitek meg hogy fáj a nemi szervetek?

Figyelt kérdés
ma 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Én én én!✌️

Imádom ha rojtosra kefélik a lukaimat! Kellemes fájdalom és alig várom a következő alkalmat!

26N

ma 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Kellemetlen pár órán át aztán elmúlik
ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg nem volt ilyen

Pedig volt mar jo par kemeny szex az eletemben.


Miert fajna? Ha kellemetlen utana akkor valamit baromira elcsesztel.

ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 hogyhogy miért fájna :D akkor még se volt elég kemény az a szex, amit átéltél...


Nekem sajnos csak kétszer volt ilyen alkalom. Egyszer egy szex kapcsolatban, utána meg mikor két pasival szexeltem. Csak hogy lelombozzam mindenki kedvét, egyik se járt a seggemben, mindkettő a puncimat (és a számat) dugta. A puncimban sem voltam egyszerre. De sokáig tartott és durvan tolták... Persze közben figyeltek rám.


Isteni volt...

ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el volt. De mivel engem ezek izgatnak igy igencsak nedves vagyok. Ha meg nedves vagyok nem fog fajni.


Mikor 2-4 pasit elegitesz ki kezzel puncival szajjal akkor igen csak megviselt leszel. De en ezeket elvezem es neha ugy szallok ki a vegen h heeeee azert meg lenyugtataskent nyaljon mar ki valamelyikotok mert en meg folytatanam. 😁


Na ezert jarok swingerbe ott akar egesz ejjel valtott pasikkal lejet nyomni a szexet.

ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló hölgyek. Ti mindig a kemény szexet szerettétek, vagy bizonyos idő elteltével esetleg valami hatására tetszett meg? Esetleg fantázia szinten mindig tetszett, csak nem tudtátok hosszú ideig, hogy a párotok mit szólna hozzá ezért sokáig nem mondtátok el neki?
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!