Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lenne ez megbocsajthato?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne ez megbocsajthato?

Figyelt kérdés

Baratnom szakított velem mert eljátszottam a bizalmat(háta mögött irkaltam az exenek az ő nevében)

Másnap mikor eljött a dolgaiert a lakasomba,tudtom nélkül míg otthon sem voltam nem csak ő jött hanem 2 másik férfi akik azért voltak ott hogy “segítsenek” pakolni ami kb úgy nézett ki hogy exem pakolta a dolgait ez a 2 meg elállta a köztem és közte levő utat. Később bevallotta hogy félt tőle hogy bántani fogom és az anyja könyörgött neki hogy ne egyedül jöjjön. Sosem bantottam vagy adtam rá okot hogy azt higyje bantanam. Amit tettem csúnya dolog volt és nem kellett volna de nem tudom ha újra akarna kezdeni én képes lennék e rá mikor a saját lakasomba megfelemlitve éreztem magam amiatt a 2 szekrény ajtó miatt és úgy voltam kezelve a barátai és a családja előtt hogy én nem csak egyet hibáztam hanem ő félt tőlem egész kapcsolatunk alatt(amiről én nem tudtam)

Ti mit tennetek?


ma 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor lehet hívni a rendőröket.
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Éd ha otthon se voltál, akkor hogy állták el a "szekrényajtók" a közted és közte lévő utat?


Am, ha igaz lenne akkor tuti okkal vitte volna őket - a bántalmazók bevett eszköze, hogy sajnáltatják magukat kiskutyanézéssel mint most tem

ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

" Másnap mikor eljött a dolgaiert a lakasomba,tudtom nélkül míg otthon sem voltam "

Most is hazudsz ! nem vagy otthon de elállták az utadat mi???

ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak egy jól hangzó kamut akart, ami alátámasztja a " bántalmazó nő" mítoszát. Csak nem jött össze, mert belegabalyodott a saját hazugságába.


Meg előbb "szekrényekkel" megy pakolni, mert fél hogy bántani fogja,aztán "később" ezt csevegve bevallja, aha.

ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!