Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Többet akar tőlem a csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akar tőlem a csaj?

Figyelt kérdés

Dugtam egy huszonéves szőke csajjal akit netről ismertem meg. Nagyon jó volt vele,csak pár napja folyamat írogat hogy mikor találkozunk,nagyon bejövök neki stb. Kezd az agyamra menni,meg én nem terveztem vele semmi komolyat. Mihez kezdjek most?


Ő 22L én 27F



okt. 14. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu hogy ha nem akarsz semmit tole akkor mond meg kerek perec hogy te csak azt akartad,ennyi.
okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

27 éves felnőtt férfi vagy.

Ha bármivel hitegetted a szex reményében, akkor egy gerinctelen terű vagy, és most joggal érzi, hogy lesz folytatás.

Ha képtelen vagy a tudomására hozni, hogy neked nem kell többé, akkor sem tartalak többre, mint az imént említett állatfajtát…

okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

De ha csak dugni akar az miért nem jó neked?

Vagy nem bírod a tempót?

okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom neked hogyan sikerült felszedned ezzel a hozzáállással nőt, de legalább írd meg neki hogy püfölésen kívül más nem érdekel, ha már nem vagy elég férfi ahhoz, hogy ezt az elején elmondjad neki.
okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldd át hozzám 😂
okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Le lett tisztázva a téma , a folytatás lehetőség . De komolyan 30hoz közel ez neked kiírandó probléma ? Másrészt vissza fogod sírni amikor üresjáratba kerülsz semmilyen kapcsolatban nem leszel , pláne idősen .
okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Oldfire ***** válasza:
Kicsit gyenge elméjűnek tünsz kérdező.
okt. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!