Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz megkérni a pasit hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz megkérni a pasit hogy küldjön olyan videót amibe szerinte jól szpik a nő?

Figyelt kérdés
Értékelnétek vagy nem?
ma 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Hogyne értékelném! Végre egy nő, aki tanulni akar, és figyelembe venni, hogy hogy szereti a partner. Te vagy ez a nő?
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy esetleg valaki jobban értékelné, hogy kizárólag megtanít rá.
ma 12:42
 3/15 Laylah ***** válasza:
Szerintem nem sok értelme van, mivel a technikát úgysem látod, csak a mozdulatokat és a körítést.
ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, küldenek azok másról is ha megkérded őket 😅
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de egyénfüggő. Az én csajom annó kért ilyen videókat, én örültem neki, hogy fejlődni szeretne.
ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyénenként változik, hogy melyik pasinak hogyan jó. Konkrétan ő tanítson, neki csináld és közben mondja, hogy hogyan a legjobb neki!
ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na hány felajánlást kaptál már privátban, hogy megtanítanak? :)
ma 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyet se. De van pasim.
ma 13:01
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha látja a pasi a videót, nem érzi, nem biztos hogy tudja az a jó. Ha elküldi és te külső szemmel nézed, nem bizti hogy tanulsz belőle. Egyszerűbb, gyorsabb ha lepippantod, utána megmondja a tutit vagy még közben irányít. De ha még is tanulod, esélyes, hogy csak ennél a pasinál oké, egy másiknak már másképp jó a dolog.
ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én örülnék neki.
ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!