Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Viszony oldalon miért érzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Viszony oldalon miért érzi minden férfi Adonisznak magát ? Annyira nagyképűek , lekezelőek és el vannak teljesen szállva maguktól . Miért ?

Figyelt kérdés
A választékot figyelve a legtöbb olyan csúnya , hogy inkább az asszony részéről lenne érthető a félrelépés ennek ellenére full nagyképűek? De mire ?
ma 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszi ő valaki. Ugyanez van sok szingli nőnél is, annak ellenére hogy kb átlagos vagy kicsivel afeletti külseje van, nem mondanám különösebben szépnek őket. Beképzeltség.
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül azért beképzelt mert a külseje miatt néha én is viselkedek úgy de nagy ritkán ettől függetlenül tudom hogy amúgy ocsmány a fejem utálom a hajamat meg ahogy kinézek ennek a viselkedesnek semmi köze a külsőhöz
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyban függ a nagyképűség attól is , hogy milyen az adott egyén stílusa .Ha a hétköznapokban is felvág akármi miatt (nem külső ) , mert ilyen a természete az az egyén chaten is így fog viselkedni.
ma 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nálam úgy szokott lenni hogy ugye mivel sokan mondták hogy csúnya vagyok és nem vagyok elégedett magammal mert rám ragadt amit mondtak attól függetlenül van mikor én is nagyképü tudok lenni de ritkán legtöbbször meghuzom magamat de az hogy nekem csak kuss van abból köszönöm de nem kérek mint ahogy minden más embernek nekem is van annyi jogom de én nyilván ritkán vagyok nagyképü de sok ember nincs tisztában azzal hogy mit engedhet meg magának vagy szimplán hülye nézhet ki akárhogy nem biztos hogy mert csúnya szépnek érzi magát mert nagyképü (#2 voltam )
ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert más kép van az agyában önmagáról. Az itt felvett irásos karrier más, a valoság más. Ha elkezdne tisztában lenni önmagával az ember akkor haladna is előrre csaj ügyben is
ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!