Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nincs nettó 1 millós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs nettó 1 millós fizetésem akkor felejtsem el a nőzést?

Figyelt kérdés
tegnap 19:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

10

Azért a nettó 1 millió és a minimálbér között akad pár lépcső... Amúgy a munkahelyemen most pont van egy olyan románc, ahol a nő kb dupláját keresheti a srác fizujának és köszönik, tök okésan megvannak.


Kérdező:

Egyik kollégám messze nem keres még bruttóban sem 1 misit (sőt), mégis brutál mi és mennyi csajt összeszed. Szerintem csak nyáron több nővel volt mint én 40 év alatt. pedig nem is egy kaszanova kinézet, de úgy tud csajozni, hogy csak lestem, hogy ilyen nincs... Odáig mondjuk el sem jut a csajokkal, hogy a fizetése szóba kerüljön, mert reggelre mind már hazafelé tart :D

tegnap 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%

#11 ne hadj szavakat a számba, én nem írtam hogy 1 milló kell.

nem sokáig fog tartani:)) amint talál jobbat már le is cserélte.

a karizmatikus, vagy vonzó pasiknak szétezik a nők. de amint komolyra fordul gyerek házaságg. ott elő jön az amit írtam a 10-ben

tegnap 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb fél éve jól megvannak, köszönik szépen. Pedig elég jó a csaj is amúgy. Ha akarna biztosan tudna váltani, csak nem akar...
tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
hány évesek? fél év semmi. 99% az amit írtam, tuti hogy nem tartozik a maradék 1%-ba. de loszart se tudsz a kapcsolatukról, csak azt amit engednek látni
tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 nb2019 ***** válasza:
69%

10/12-es: Olvassunk vissza: te valóban nem írtál 1 milliós nettót, a kérdező kérdezte azt, és te lekamuztál mindenkit, aki azt írta, hogy nem kell. Szóval tulajdonképp arra utaltál, hogy de igen is kell...


Nem hiszem, hogy önmagában az, hogy egy nő többet keres problémát kellene okozzon, az már inkább, ha a pasi ezt nem tudja elfogadni/kezelni.

Illetve az még lehet baj, ha annyival többet keres, hogy az "igényeivel" nem tudja a pasi tartani a lépést, saját részét finanszírozni pl a rengeteg utazásnak. De itt sem csak a fizetések közötti különbség, hanem az eltérő életstílus is a probléma oka.

tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a környezetedben lévő ismerőseidnek akiknek van párjuk mind havi egy millát keresnek ugye?
tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%

Mivel külön kasszán vagyok/voltam nőként mindig az aktuális partneremtől, így nem érdekel mennyit keres. Tudjuk fizetni az albérletet, eljárni szórakozni, kirándulni nyaralni, és ennyi. De volt olyan exem is aki rosszabbul keresett vagy egy százassal mint én, sosem érdekelt. De ha már ennyire ilyen anyagias faszméregtés megy, nekem egyik partneremnek se volt autója, nekem még jogsim sincs, és soha nem éreztem ennek különösebben a hiányát. Nem egy malacperselyt szeretnék hanem egy társat magam melle ilyen egyszerű.

Minimálbéres csávóval meg nem azért nem jönnék össze mert keveset keres, hanem mert más körökben mozgunk és esélytelen hogy valakivel aki így él egyáltalán találkozunk, vagy hogy lenne bármi perspektíva benne

tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nb2019 ti arra utaltatok hogy a pénz nem számít, azt kamuztam le. kösz, hogy igazoltál "De itt sem csak a fizetések közötti különbség, hanem az eltérő életstílus is a probléma oka" pont ezt magyarázom a színvonal, nem adjátok lejjebb. lehet szépíteni, hogy jobb színbe tüntesd fel magad. de a randizási múltat nézzük. usa youtube, nézd meg, ők legalább kimondják. a nők a valóságban ahol én láttom, hogy a nők hogy néznek rá az alattuk dolgozókra, és a felettük lévőre. a leveled. lépést nem tudják tartani a pasik, akkor kerülnek lapátra. ezt mondom. nem a pasi nem tudja feldolgozni, hanem a csaj.


#17 nagy arc, felsorolja az exeit akik kevesebbet keresnek, és kocsi nélkül. AZ EXEIT:))))))) a mondat második fele is full kamu, az exeid is be kerültek a köreidben, és ex-ek lettek. nincs is második randi amint kimondta a munka helyét az elsőn. a múltban még volt. mert fiatal voltál, és akkor még amúgy is a prioritás nem a házaság volt " csak élvezted az életet. de ex-ek nem véletlen. most itt nekünk majd bekamuzod azt amit magadnak is mantrázol, csak hogy jobb színben tűnj a szemedben, és másokéba is. de ez tény az elmúlt 50 év is alátámasza, és most még ti magatok is megtettétek. amint a nő elér egy bizonyos szintet, lejjebb nem randizik. egy ügyvéd nő se jön össze egy közmunkással. a meló miatt, híjába lenne jó minden mástéren, amint meghallja, már ki is szárad. volt erre is példa, többször is láttam, ahogy a nők beszélnek arról milyen jó pasi meg stb. amint kiderült, hogy csak költöztető, az összes kiszárad. de ilyenkor jön a kamu, meg a politikailag korrekt duma. a nők az orgazmust bekamuzák sokszor, majd ti elhiszitek hogy őszinte lesz akkor, amikor a választól ku.vának tűnne. jól van Balázska takarodó, aludj szépeket. nekem ennyi elég volt

tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 nb2019 ***** válasza:

Akkor fogadd meg a saját tanácsodat, és aludj szépen.


Egyrészt, a "ti utaltatok" részt azért nem értem, mivel nem anoniman válaszolok, te is láthatod, hogy ez volt az első válaszom a témára.

Másrészt a "a színvonal, nem adjátok lejjebb. lehet szépíteni, hogy jobb színbe tüntesd fel magad" részhez: nem akarom feltűntetni magam semmilyen színben, csak leírtam én hogy látom a dolgot, mi okozhat gondot.

Harmadrészt, miért csak szélsőségekben gondolkodsz? Ügyvédnő és közmunkás között nincs semmi? Mérnök, tanár, orvos IT-s? Szerinted mondjuk egy sikeres ügyvéd (keressen mondjuk nettó 1,3 milliót) el fog hajtani egy mérnököt, aki "csak" nettó 850-et keres?


Amit meg a 17-esnek írtál az kimondottan undorító, látszik hogy csak a frusztráltság dől belőled. Ha saját szomorú tapasztalataidról írsz azt sajnálom, de az sem jogosít fel, hogy így viselkedj.

tegnap 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!