Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha ez történik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ez történik csikló orgazmus után?

Figyelt kérdés
Amikor elmegyek érzem hogy mindenem megfeszül odalent. Csakhogy orgazmus után ez nem múlik el hanem még egy kb háromnegyed órán keresztül mintha görcsölne de nem fájdalmasan csak így feszít és szép lassan elmúlik. Plusz a csiklóm annyira érzékeny lesz hogy utána már hozzá se tudok nyúlni és néha olyan érzésem van benne mintha felizgulnék pedig nem vagyok. Eléggé meg vagyok ijedve mert nem tudom hogy ez normális e.

ma 17:24
 1/6 anonim válasza:
89%
Normális, ha érzékenyebb az átlagnál. Nincs ebben semmi rendellenes, csak ritka.
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
ma 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Kevés orgazmusod van.

2. A csiklóérzékenység normális. Ha ágyban vagy ilyenkor tedd rá a kezed lazán, majd érzed mikortól tudsz újból élvezkedni.

ma 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a kérdésem első fele is? Mármint hogy orgazmus után gondolom el kellene lazulnia az izmoknak nekem mégis megfeszülve marad... Lehetséges hogy nincs hozzá szokva és amiatt?
ma 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:
Nem kell félned kérdező, teljesen normális. Az orgazmus után idő kell ahhoz, hogy teljesen ellazuljanak ott lent az izmok, főleg bent a hüvelyben. Ugyanis a csikló nem csak az, ami kilátszik, hanem belül is van egy nagyobb része, mely orgazmus után még érzékeny és az izmok néha összerezzenek. Ha gondolod, nézz utána a Google-n rákeresve.
ma 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!