Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hozzáad ez a szex hangulatához...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzáad ez a szex hangulatához, igénylitek ezt?

Figyelt kérdés
Halk zene vagy diszkrét fények, mi az ami még ezeken kívül meghittebbé teszi számotokra az együttléteket?

okt. 12. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mindenkepp, nekem a gyengem a gyertyazas(illat) a zene nem prio. Elem ezt a fajta romantikat, ha nem is mindig, de jol esik.
okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon szeretem. Az se árt ha van egy kis ital mellé.
okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Meghittebbé a szeretet teszi. A gyengédség. Mindenféle “köret” csak felesleges.

Én a jó zenétől nagyobbakat élvezek. De az semmiképp sem a meghittség része :)

A gyertyafénytől, meg mindenféle műromantikus hülyeségtől meg egyenesen rosszul vagyok, pedig nő vagyok.

okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Engem feszélyez. Olyan kötelezővé teszi az együttlétet
okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a szexhez nagy csöcsre nagy seggre van szükségem
okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen mindenféleképpen
okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyertya jó, hangulatos.

Ha nincs hangulatvilágítás, csak rendes szobai lámpa, akkor főleg, mert hát sötétben szexelni egyáltalán nem jó, full lámpafényben meg megintcsak zavaró lehet egyeseknek.


A zenét viszont nem szeretem, már ezerszer megszívtam, hogy kizökkentett. Hacsak nem szánsz rá egy csomó időt egy playlist összeállításra, ahol minden szám tökéletes, de 2-3 órás playlistet összeállítani azért nem könnyű. ha sikerül, akkor meg hamar megunod.


Viszont pl. masszázshoz kifejezetten szeretem a zenét, segít ellazulni.

okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Hozzáadhat, de nem ettől lesz jó a szex.
okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 érdeklődő35 ***** válasza:
94%
Zenész vagyok, ha szólna közben valami a háttérben , szinte biztos hogy gyakran inkább arra figyelnék.....🫤🙁
okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 platinumhand ***** válasza:
100%
Mi exemmel szinte mindig gyertyáztunk, nekem nagyon bejött a félhomály, de ezt lámpával is meg tudtuk oldani. Viszont engem zavart a gyertya vagy illóolaj szaga, teljesen felesleges inger. Részemről valóban egy körítés és a partner teszi élvezetessé a szexet. Random zene/film/sori pedig kifejezetten el tudta vonni valamelyikünk figyelmét.
okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!