Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első randi hogyan végezhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi hogyan végezhet szexxel? Milyen indokkal és hogyan lehet felhívni a másikat lakásra? Ott egyből egymásnak is estek?

Figyelt kérdés

Sajnos kimaradt az életemből eddig, csak tartós kapcsolataim voltak, de most szeretnék egy ilyet is megélni. Holnap találkozom egy lànnyal.

Milyen indokkal lehet felhívni magamhoz a randi után?

Akik már átestek ilyenen, ott hogyan történt?


Vagy ha a másik is szexelni akar, tökmindegy az indok?


Arra gondoltam, hogy az étteremben majd felhozom témának, hogy a vezetés miatt nem tudok borozni vele, de vacsi után szívesen meginnék vele egy bort.

Ha nem iszik, akkor pedig filmre terelni, hogy megnézném nagyon, de moziba már nem adják, lenne e kedve nàlam kaja után.


Vagy inkább engedjem el és majd 2-3. randin? Vagy azt egyből hozzám szervezzem?


Lányok ti az első alkalom után is felmentek, ha szimpatikus az illető? Titeket hogyan hívtak át, és ott mi történt? Egyből egymásnak estek, vagy bor, film, stb volt előtte?

Hogy csináljam?


tegnap 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én hazakísértem a csajt és megállapította hogy már messze lenne nekem is hazagyalogolni.
tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1# és ha nem hívott volna fel, akkor elköszönsz és hazasétálsz?
tegnap 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az őszinteség nagyon nyerő. Volt, hogy azt kérdezte a csaj: "Van kedved szeretkezni velem?"


Részemről igenlő volt a válasz. Bár ez nem első hanem második randi volt

tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a filmezos dolognak nem tudom hány no adja be a derekát,de ha a lány nem adja magát könnyen akkor mondhatsz neki akármit,nem megy fel. A borozós dolog jobban hangzik talán.
tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Huh, barátom ne sértődj meg, de ez a filmezős dolog eléggé tini szint. A borozás már jobb ötlet. Ha a csaj igent mond, akkor ha nem gyerek pontosan tudni fogja mit is szeretnél tőle. Ettől még ha fel is megy nem jelent automatikus igent a szexre!!!

Szerintem - ha rám hallgatsz - megeszitek azt a vacsit, majd kikíséred a taxihoz/metróhoz stb. és búcsúzásképpen dobtok egy csókot. Utána üziben leírod nagyon szimpi, örültök hogy találkoztatok stb. és feldobod találkozzatok megint. Ha igent mond akkor azt mondod jól főzöl és nálad legyen a kövi randi mert csinálsz neki hamit.

Egyébként nem lehetetlen első randin a szex, de ahhoz nagyon profin kell tudni csajozni! Mivel még nincs meg a rutin, így inkább a helyedben a hosszabb úton mennék.

tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!