Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket zavar ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavar ha a nő szex közben izgatja a csiklóját?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt, a szex része (meg minden más is) tökéletes, több hüvelyi orgazmusom is van egy aktus alatt mindig, + 1-1 csiklóorgazmus. Viszont tegnap volt az első alkalom, hogy izgattam a csiklómat szex közben. Kérdeztem tőle, hogy nem-e zavarja, de azt mondta, nem. Közben néha eltolta a kezemet és ő csinálta, vagy pedig a farkát kivette és azzal izgatta a csiklómat. Végül elég nagyot élveztem, teljesen más volt mint egy sima hüvelyi vagy sima csiklóorgazmus. Viszont nem tudom, volt olyan exem aki azt mondta, hogy zavarja ha izgatom a csiklómat közben. Mondta, hogy biztos nem elég ő (a farka) nekem, és nem élvezem őt. Ezért félve csináltam tegnap, és kicsit kellemetlen is volt számomra. Ti mit szólnátok az ilyenhez? Zavarna?
tegnap 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy zavarna, sőt! A látvány is jó, meg a végeredmény is. Ha a cicidet simogatnád, az ugyanilyen jó.


Szerintem a pasidat sem zavarta, csak próbált "segíteni". Ha az előző pasiaidat zavarta, akkor azok lúzerek. A "biztos nem elég az ő farka" duma egyrészt hiszti, másrészt önbizalom hiány.


Szóval szerintem csináld bátran. Az "elég nagyot élveztem, teljesen más volt mint egy sima hüvelyi vagy sima csiklóorgazmus" mindent visz. Hajrá!

tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ennek a kérdésnek most mond meg mi értelme? A párod azt mondta nem zavarja. Akkor mit számít más véleménye? Csak az számít nektek mi a jo!
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy zavarna! Pont az lenne a lényeg, hogy mindkét fél minél nagyobb gyönyört éljen át. Eszembe nem jutna olyan gondolat, mint amit leírtál, hogy nem elég neki a farkam XD Ha azt élvezi, izgassa csak a csiklóját, vagy ha popsiba is akar valamit, akkor hát legyen! Amíg játék és nem egy másik farok, addig nem zavar xd
tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2: a kérdésnek az a lényege, hogy tényleg van-e akit nem zavar(na) az ilyen. Mivel nekem több olyan tapasztalatom is van, akit zavart, így ez most furcsa volt.


Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

tegnap 22:13
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Engem sem zavar, a feleségem is csinálja.
tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem zavar.

Ez is a játék része.

A lány izgatja magát, én izgatom, hozzá dörgölöm a farkam, vagy csak úgy izgatom, hogy már majdnem elmenjen, de aztán nem engedem, hogy magának csinálja.

Aztán újra, és így tovább.

tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Engem sem zavarna, nekem még tetszik is, de én szeretem azt is, ha a nő előttem izgatja magát. Viszont tényleg az van, hogy ne találja ki később, hogy kevés vagyok neki.


Téged zavarna kérdező, ha a barátod magának csinálná mint a szeretkezés része?

tegnap 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna biztos
tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebbe semmi zavaró nincs. Elég nagyfokú komplexus kell ahoz hogy emiatt valaki azt szűrje le hogy kevés a partnerének.
tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert akkor nem elég jó amit én csinálok
tegnap 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!