Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek arról, ha egy fiú akinek éppen nincs barátnője elmegy fizetős csajokhoz?

Figyelt kérdés
ma 13:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Nekem undorító, emberileg nem szimpatikus húzás. Le leszek pontozva, de akkor is.
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Semmi közöm hozzá.
ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Semmi. Lehet énis fizetnék férfinek , ha szingliként senki sem akarna lefeküdni velem. Hálistennek ilyen problémám nem volt soha. 27N
ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem igazán befolyásolja az életemet
ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Inkább ez, mint nőket erőszakoljon.
ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Semmi. Teljesen mindegy, hogy fizetős nővel, vagy egy akármilyen nővel van, akit egy kocsmában szedett fel.
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen nem szokott kiderülni, ezt nem szokás reklámozni. Legtöbbször még a haverok se tudják.
ma 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#1. Figyelj. Én nem akarok senkit meg serteni. Téged sem . De . Egy luxus prosti lakásos. Igényesebb mint egy átlag csaj. Soknak van negatív hív tesztje. 10bol hány csaj jár hív szuresre? Egy sem. És buliban lefekszik több pasival . Egy fizetős csaj jár szuresre. Jár kondi terembe. Rendszeresebben jár kozmetikushoz stb stb. De tegyük ezt félre. Egy nő akkor szexel amikor akar. De egy férfi amikor tud. Így hát mi sajnos néha fizetni kell erte.
ma 13:47
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben érdekel, elvégre semmi közöm mások szexuális életéhez, ugyanakkor én nem ismerkednék ilyen emberrel.
ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Véleményem szerint annyit is ér egy pasi, hogyha nem tud felszedni bármikor egy normális csajt.

Mert szerintem nem a felszedésen múlik, hanem a lustaságon. Könnyebb felhívni egy csajt ahol 100%-ék a szex, mint elmenni a buliba és belefektetni energiát egy ismeretlen nőben, ahol meg vagy lesz szex vagy nem.

ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!