Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem taszitanak ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem taszitanak ennyire a noi dominak?

Figyelt kérdés

Szerintem a ferfi iranyitson a szexben is, o legyen a dominans fel. Alapvetoen is, ami azt jelenti nalam, hogy a kulonbozo pozokban a no van alul altalaban, es peldaul neha jatekosan lefogom a kezet is, hogy jelezzem, ki iranyit. Nem volt meg csaj, akinek ez ne jott volna be.


Ha esetleg meg tobbet akarna, abba az iranyba is elmehetunk, rajtam nem mulik. De alapvetoen szerintem az egyenloseg a legjobb, meg az ilyen megprobalok veled birkozni, hatha legyurlek is szexi szerintem, de az, hogy egy nonek pitizik a srac, az inkabb vicces szamomra, mint szexi! 😅



ma 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged, de nem mindenkit. Ízlések és pofonok, ennyire egyszerű
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek, mondjuk azzal a feltétellel hogy környezetünkön belül is domináns tud lenni.
ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A nyomi srácok igényeit elégítik ki szimplán.
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek.

N

ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!