Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek? A nőkhöz/lányokho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? A nőkhöz/lányokhoz vonzódom, tetszik a vagina, tetszik a kerek popsi, de nagyon taszítanak a női mellek. borzalmasan lehangol. Addig oké amíg nem veszi le a felsőt, de amikor meglátom valójában akkor totális Erekcióvesztés. 25f

Figyelt kérdés
jún. 3. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Neked a ferfi popo tetszik fiam, meleg vagy.
jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
"Neked a ferfi popo tetszik fiam" Nem!
jún. 3. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

💀💀

Szánalmas egy "férfi" vagy

jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nektek találták fel a kutyapózt akkor. ;)
jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Vannak kismellű nők, akik nagyon is örülhetnek annak, hogy pont őket kívánja valaki.
jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kis mellű nőkkel jól ellennél.


De azért nekem akkor is fura ez, hogy undorítónak tartod a melleket, ez nem normális, biztos van valami oka. Helyedben utánajárnék.

jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy az űbernagy ballon méretű tőgyekkel én is így vagyok, ezért nekem a kismellű lányok jönnek be, és ezért ilyeneket is választok partnernek. 45F
jún. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Kicsit fura, de azért nézhetjük tárgyilagosan a dolgot. A mell az 95 %-ban zsirból áll, pont olyan háj mint a hasiháj. Ha a kulturánk azt támogatná akkor vonzodhatnánk a hasihájhoz is, a mellek helyett, és akkor azt kéne a nőknek takargatniuk. Meg abból lenne világméretű felháborodás ha véletlenűl valahol kilátszana, és senkit nem érdekelne a mellek látványa.

Szóval a mellhez vonzodás csak egy kulturális képződmény, bármit lehetne helyette szexuálisvonzalom tárgya, ezért nem alapvető hogy mindenkinek vonzó legyen.

jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 ez egy hatalmas hülyeség. A női mell másodlagos nemi jelleg. Pl párom oda van a melleimért és ez egy ösztön úgymond, látom rajta. Sokat beszéltünk arról, hogy vajon miért vannak oda a férfiak a mellekért, de talán ez is evolúciós ok. Régebben nem voltak olyan nagymellűek a nők, az akkor duzzadt meg, amikor tej volt benne, amivel etette a gyerekét. Talán emiatt.


Tudom, hogy a mell az nagyrészt háj, de hasi hájhoz hasonlítani, az kemény... Az pedig lehet, hogy némileg kulturális egyezmény, hogy a mellek vonzóak, de nem véletlenül. Bármennyire is kinevetnek engem ezért sokszor, erre meg van a magyarázat. Nagyon egyszerű. Az a férfinak nincs. Női jelleget kölcsönöz a viselőjének (ha kicsi, ha nagy). Mint pl a széles csípő. És ezalatt nem kövér nőkre gondolok, hanem pl Salma Hayek félére.

jún. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Keress kicsi mellű vagy melletlen nőt akinek éppen csak bimbója van.
jún. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!