Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt akik szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt akik szoktak rosszlányokhoz járni ?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnátok tanácsokat adni, mure figyeljek, mivel tehetem az én részemről jobbá ? Esetleg Kecskeméti lányokról valaki ?
tegnap 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Mire figyelj?

Hát arra hogy ne húzzanak le.

Pl ne vigyél magaddal csak annyi pénzt amit neki szánsz.

tegnap 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bingó, ahogy az #1-es is írja! Minden értéket vigyél szépen be magaddal a zuhanyzóba amikor elküld a prosti tusolni.

Ne menj olyan k.rvához ahol ki vannak kapcsolva az értékelések.

Előre telefonon kérdezd meg az árat és azt is, hogy mi van benne az alapárban. Ha azon felül akarsz valamit annak előre kérdezd meg az árát.

Érkezz pontosan, mert ha késel a te idődből fog menni (de úgyanúgy kifizeted a teljes árat, csak a k.rva szólni fog hogy egészkor jön a következő kuncsaft és kirak).

tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Kecskeméten már voltam rosszlánynál régen. Minden okés volt, anális szex miatt mentem, megkaptam és nagyon szűk volt, így hatalmasat élveztem. Megért annyit, és párszor még visszatérő vendége voltam a szűk popsijához.
tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!