Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki rendelt már ilyet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki rendelt már ilyet?

Figyelt kérdés

Aliexpress-en találtam a Lovense Lush-nak olcsóbb verzióját, ugyanúgy bluetooth-os stb stb..

Mivel az eredetit drágálom így megrendeltem ezt. Viszont sok vissza jelzés nem volt a vélemények között, hogy milyen is a termék. Gondoltam megkérdezem itt, hátha rendelt már valaki ilyet és elmondaná róla a tapasztalatát. Arra lennék legfőképpen kíváncsi, hogy milyen az intenzitása? Rendeltem már Ali-ról "játékokat", teljes mértékben meg vagyok elégedve velük.

Ha valakit érdekelne esetleg azért itt hagyom a linket:D


[link]


ma 17:18
A kérdező szavazást indított:
Aliexpress
Vibrátor
Lovense Lush
Szexjáték
Maszturbálás
Orgazmus
G-pont
Szex
Női orgazmus
Spriccelés
3 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az eredetit vettem meg 50-70 körül, az is egy fos. Össze vissza fel le kapcsol, nem csatlakozik telefonhoz, használhatatlan. Persze ahol vettem, nem cserélik higiéniai okokból. 10 percig próbálkoztunk vele, azóta a fiókban pihen.
ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!