Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Éreztek különbséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Éreztek különbséget amikor ovszerrel vagy anélkül dugnak titeket?

Figyelt kérdés
Ha igen mi a különbség és melyik jobb?

ma 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Amikor pár évig óvszer nélkül szexeltem akkor utána éreztem különbséget, de egyáltalán nem zavaró vagy feltűnő. Olyan vékony óvszerek vannak ma már, számomra egyáltalán nem feltűnő ha van vagy nincs.
ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Persze. Engem ha óvszerrel dugnak, nem is nedvesedek egyáltalán. Bármennyire kívánok, nem nedvesedek, száraz vagyok…
ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Egyszer volt olyan 1 éjszakásom, haza jöttünk, elkezdtük, de nem akarta az óvszert (gyógyszert szedett egyébként), mert nem szereti, nem érzi annyira úgy. Szóval van ilyen
ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Érezni én max akkor ha a pasi lankad. De jobban szeretem gumi nélkül. A tudat hogy nincs köztünk semmi plusz izgató nagyon hogy belém élvez. Akarkivel nem csinálnám, 3 párkapcsolatom volt meg most egy szexkapcsolat.
ma 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Hármas te nagyon ügyes lehetsz,egyejszakas gumi nelkul😂😂

Mit vittel haza? Tripper,kanko?

ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs különbsév
ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nélküle sokkal jobb
ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak hosszú kapcsolatban nincs óvszer. Engem sajnos minden is irritál,még a vízalapú síkosító is. :(


Nem kérek privatot.


25/N

ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kis naiva,gondolod kapnal?😂
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!