Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha popsiba jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha popsiba jobban szeretem, mint punciba? Ti melyik lyukba szeretitek inkább a lányokat dugni a punci és popsi közül?

Figyelt kérdés

Valahogy jobban érzem, szűkebb, és felhőtlenül élvezhetek bele anélkül, hogy aggódnom kéne, hogy gyerek lesz a vége. Sosem használok gumit popsiba, fantasztikus mikor a farpofák szorítanak még pluszban és a súrlódás ahogy ki-be mozgatom, teljes egészében éri.


Mielőtt valaki azt írná, hogy azért mert meleg vagyok, ez kizárt. Teljesen taszít a saját nemem szexuálisan, eszembe se jutna férfi seggbe tenni. Kizárólag a női, feszes, gömbölyű popsi izgat, de az rettenetesen, mint egy fétis kb. Szagolni, nyalni is imádom és közben tágítani is mielőtt a farkam belerakom. Természetesen a punci is izgat, nyalom, ujjazom és meg is dugom, csak a popsi amolyan unicum és nagyobb élvezet nekem.


Sajnos nem sok lány adja be a derekát popóra.


ma 00:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9.


15 éve még egyszer sem sikerült, jaj szegénykém, ne félts ennyire... :) Fertőzés az élet, én amúgy sem szoktam betegeskedni, jó az immun nálam.

ma 01:47
 12/13 anonim ***** válasza:

#10 itt azt írod, hogy általában engedik, de a kérdésben meg sírsz, hogy kevesen engedik.


Akkor most melyiket hazudtad?

ma 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Most sajnálunk kérdező. Szomrú lettem még is, mert egyedül voltál.
ma 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!