Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha popsiba jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha popsiba jobban szeretem, mint punciba? Ti melyik lyukba szeretitek inkább a lányokat dugni a punci és popsi közül?

Figyelt kérdés

Valahogy jobban érzem, szűkebb, és felhőtlenül élvezhetek bele anélkül, hogy aggódnom kéne, hogy gyerek lesz a vége. Sosem használok gumit popsiba, fantasztikus mikor a farpofák szorítanak még pluszban és a súrlódás ahogy ki-be mozgatom, teljes egészében éri.


Mielőtt valaki azt írná, hogy azért mert meleg vagyok, ez kizárt. Teljesen taszít a saját nemem szexuálisan, eszembe se jutna férfi seggbe tenni. Kizárólag a női, feszes, gömbölyű popsi izgat, de az rettenetesen, mint egy fétis kb. Szagolni, nyalni is imádom és közben tágítani is mielőtt a farkam belerakom. Természetesen a punci is izgat, nyalom, ujjazom és meg is dugom, csak a popsi amolyan unicum és nagyobb élvezet nekem.


Sajnos nem sok lány adja be a derekát popóra.


ma 00:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egy átlagos férfi vagy, semmi több.


Sajnos a legtöbb férfi nem szereti a női nemiszervet. Te írtad, hogy azt is kényezteted, de azt csak írtad, mert félsz, hogy b.zinak tartanak.


Csináld seggbe és ne szaporodj, az szerintem elég jó deal.

ma 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem csak írtam, tényleg imádom a puncit is kényeztetni és dugni is, de azt amolyan előjátéknak, a hardcore nálam ami kiüt az a popsi, így értem.
ma 01:07
 3/13 anonim ***** válasza:

Igazi férfi női nemi szervet szeret dugni. Felőled nem is lenne baj, ha nem lenne nemiszerve.

B.sszál shemaileket.

ma 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pedig ez nem annyira bizarr fétis mint a láb, kaki, pisi... ilyenek nekem nincsenek. A popsi azért a punci szomszédja. :)
ma 01:24
 5/13 anonim ***** válasza:
A láb fétis mitől bizarabb? Ott nem egy szaros lyukba rakod a peniszed. Ugyanolyan gáz, csak a seggszexet többen művelik, mint a lábszexet, ennyi.
ma 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem szeretnék shemale-t se dugni, mint írtam a NŐI nem vonz de az annyira, hogy most is kínlódok, hogy hétvégére legyen egy, mert ezt a hétvégét egyedül kellett töltsem és már szétdurranok ha magamon nem segítek.
ma 01:28
 7/13 A kérdező kommentje:
A lábak is vonzanak, de azok közül a combok, maga a láb, nem a lábfejek és lábujjak, pláne nem a szaguk. Popsi, punci esetén kell a szag nálam, ott imádom a nekem kellemes illatokat. A lyuk pedig nem szaros, meg van mosva, épp nincs a közelben barna, akkor tisztább, mint az ember szája. A nyálban több baci van, mint a végbélben mikor üres.
ma 01:32
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 és ha olyan nőt találsz, aki nem akar seggszexet? Szegénykém, milyen igazságtalan az élet!
ma 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne is használj gumit!

Majd az első fertőzés után, amikor már annyira fáj a pöcsöd, hogy azért imádkozol majd, hogy vágja le valaki, aztán át fogod gondolni…

ma 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, ha túl kanos vagyok tökéletes, olyankor csak nő legyen. De általában engedik, ki többször, ki kevesebbszer.
ma 01:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!