Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is fantáziált már ilyenről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is fantáziált már ilyenről?

Figyelt kérdés

Férfiként egy nő háziszolgájaként kellene élni, alapvetően az ő igényeit kielégítve, parancsait teljesíteni. Elég sok részletet elképzeltem már, hosszú lenne leírni mindent, de hogy jobban érthető legyen leírom egyes részeit. Pl egész nap erényöv viselése, így magadat nem tudnád ingerelni, kiszolgálni amit kér, rendben tartani a házat, közben különböző fétis ruhákat, eszközöket viselni. Este mindig csak az erényöved maradhat rajtad, az éjszakát egy ketrecben aludva töltöd, ami előtt két kezedre egy kesztyűt ad amit lezár hogy véletlenül se tudj magaddal játszani, néha még szájpecket is kell viselni. Reggel a ketrec mágneses zára az időzítővel kienged, és elkészíted a reggeli kávét a hölgynek stb.

Másoknak is vannak ilyen jellegű gondolatai, vágyai?

Miért vágyok ilyenekre?

Ha meg akarnám valósítani szerintetek lehetséges lenne?

Köszönöm az értelmes válaszokat!



ma 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Én nem lennék senki szolgája
ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

😳

Aztapicsa

ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez már a szánalmas kategória
ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Értelmet nyert a kötelező büdös jelző a csicska szó előtt.
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én normális férfiként szeretek élni. Napközben mindenki éli a saját életét, ha hugyoznom kell, akkor megfogom és állva vizelek, este egymás mellé fekszünk le, reggel pedig ébredés után szeretkezünk egy jót. Napközben ha az idő engedi mindketten meztelenül vagyunk a lakásban és csak akkor öltözünk fel ha hideg van, vagy ha el kell menni. Nekem ez jobban bejön, mintsemhogy megvonjanak tőlem minden élvezetet.
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyire nincsen nod hogy igy kepes lennel megalazkodni egy no elott? De egy luzer gecc vagy 🤣🤣
ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!