Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszabb a testem; mint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszabb a testem; mint a barátomnak, ezért kicsit szégyellem előtte, hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés

Először is, észbe kaptam, hogy el kell kezdenem tornázni, itthon vagy kondiban. Ezt meg is teszem, de nem 1 nap alatt látszik.


Én eddig tök szép alakú lánynak láttam magamat. Vékony vagyok, homokóra arányokkal, kézbe való cicikkel, lapos hassal, hosszú lábakkal. Tehát az alap jó. Viszont most döbbentem rá, hogy mennyire puhány testem van a pároméhoz képest. 2x olyan puha a combom, a fenekem szintúgy, nincs rajtam tónus.

Ő pedig tónusos és szép. A karja kissé izmos, a feneke feszes és szép, a hasa tónusos.

Olyan kis puhánynak érzem és látom magamat mellette. Tudom, hogy egy nő ne legyen olyan izmos, mint egy férfi, csak kicsit tónusosabb szeretnék lenni, ezért kezdtem edzeni.


De amíg lesz is látszatja, hogyan fogadjam el, hogy elégnek lát? Hogy nem borzad el, amikor belemarkol a combomba, és az puha?

Azt mondja, szexi vagyok, de azt érzek, hogy nem eléggé.


ma 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem lenne veled, ha nem tetszenél neki. Lehet a sportos lányokhoz meg ő nem néz ki elég jól.
ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Érdekes, mert a kimondottan sportos/izmos lányok és nők (pl Rubint Réka teste) szerintem nem is szépek.

Csak egy enyhe kis tónust szeretnék.

ma 09:15
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Miért akarsz férfivá válni? Igen, ez a különbség a női és férfi test között, a nőknek puhább, lazább az izomzatuk, több zsírszövettel és ez a normális, egészséges.
ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok férfivá válni, se méretre megnövekedő izomzatot. Csak mondjuk azt, hogy ne lehessen a combomat könnyen összecsippenteni, vagy a hasam ne csak simán lapos legyen, hanem legyen egy kis kirajzolódott izomzat rajta.
ma 09:18
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
#3 fuu, ez az igazi lusta tespedt löttyedt ember válasza xD Aki sportot utoljára tesiórán látott. Attól, hogy sportos és szép feszes bőre meg formás kerek segge lesz, még nemhogy férfivá nem fog válni, hanem egyenesen a legkívánatosabb női kategóriába fog tartozni.
ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Lehet befostál volna, ha annyit sportolsz, mint én.
ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 aki sportol, az soha nem állít olyan hülyeségeket, mint amit fentebb írtál.
ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó vagy neki így, sőt, lehet, hogy csak így vagy jó.
ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!