Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki a nyelvél, ujjával kompezá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a nyelvél, ujjával kompezál, az nem is érdemel dugást?

Figyelt kérdés
Azért ezen érdemes elgondolkni a világ fejlettebb, hedonista régióiban

#méret #fogyasztás #selejt #Hedonimus #Proiferáció
ma 14:15
1 2
 11/20 lámlámnahát ***** válasza:

#7


bármi lehet. még az is, hogy életedben valaha már sikerült kielégítened egy nőt. mégis valami azt súgja, hogy ilyen sosem volt, és nem is lesz.

maradj a számítógépes játékoknál inkább, kevesebb bűntudat marad a végén :)

ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 lámlámnahát ***** válasza:

#8


erről kérdezz meg egy nőt, aki leélt 45 évet, huszonx éve van nemi élete, és egyszer sem volt hüvelyi orgazmusa, hogy úgy istenigazából mit is gondol a témáról, hogy rendben van-e a dolog.


esetleg olyat is, akinek volt/van, úgy, hogy előtte mondjuk 10 évig nem volt.


néha érdemes ám olyan nőktől is tájékozódni, akik őszinték, és nem csak ugyanazt ismételgetik, amit az impotens férfiak hallani akarnak.

ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#6 #12 de nem értem amit mondasz

Kérdezzek meg nőket? Miről is? 🙄


Volt eldöntendő kérdés is a #8 hozzászólásban. Arra mi a válaszod?



Egyedülálló férfi

ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 lámlámnahát ***** válasza:

#9


ha ki tudnál elégíteni egy nőt, akkor valószínűleg nem amellett érvelnél, hogy a hüvelyi orgazmus miért is nem létezik, de ha létezik is, akkor sem más.


hogyne lenne más, csak nem árt ehhez egy kis anatómiai ismeret.


klitorális orgazmusnál a nőknek kb. az összes receptora "kiég", és többségük utána azt se nagyon viseli el, ha még hozzáérnek lent. túl erőszakos, és durva dolog ahhoz mérten, amit a hüvelyi okoz. ugyanis hüvelyi orgazmusa egy nőnek lehet akár harminc is, egy óra alatt, mert olyanná válik az orgazmusa, mint egy folyamatosan hullámzó tenger.


nem velem vitatkozol most, hanem az anyatermészettel, és a nők százezer évek óta létező, biológiai felépítésével.

a hüvelyi orgazmusnak még a megtermékenyítésben is fontos szerepe van, abban, hogy legkönnyebben tudjanak teherbe esni olyan férfitől, akinek a génkészletét vonzónak tartják, és aki képes őket kielégíteni, de erről se tudnak sokan.


gondolod véletlen, hogy milyen könnyen teherbe esnek nők olyanoktól, akikkel lefeküdnek 1-2 alkalommal, és vonzónak tartják őket? aztán a férjükkel 5-10 év után is megy a szenvedés, hogy összejöjjön a gyerek?

ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 lámlámnahát ***** válasza:

#13


nem eldöntendő kérdés, hogy a szexhez hozzátartozik-e, hogy egy nőnek legyen minimum egy, de inkább 5-10 hüvelyi orgazmusa aktus alatt.

ezt hívják szexnek ugyanis.


minden más csak egy erőlködés.

ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Lámláma! Látom nem csak erzelmileg különbözünk nagyon mi ketten.



Egyedülálló férfi

ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 lámlámnahát ***** válasza:

#16


különbözünk, igen.

én tudom, hogy gyakorin, a beállítások menüpont alatt, ha bepipálom a "látsszon-e a nevem" opciót, akkor nem kell minden hozzászólásom alá odaírnom a nickem.


javaslom neked is. na pá.

ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Te ilyen nagy számítógépes vagy? 🤭
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#9 -es válaszoló vagyok, nőként írtam a kommentem és emelt szintű érettségim van biológiából szóval nem légből kapott volt amit írtam. De ha neked ez jó o igazolás hogy szerinted van két fajta orgazmus és ehhez mered a saját meg a no teljesítményét is akkor lelked rajta, csak nincs igazad. Olvass utána Betty Dodson és egyéb szexológusok munkásságának ha érdekel a téma.
ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy kompenzál. Most akkor tud normálisan dugni, vagy sem? Mert ha nem akkor értelmetlen a kérdés.
ma 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!