Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem lesz már olyan a kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz már olyan a kapcsolatunk mint előtte?

Figyelt kérdés

Hagytam a barátnőmnek, hogy félre lépjen, élvezte. De velem akar maradni, de azóta kicsit úgy érzem, valami megváltozott.

Talán akar majd újra elhajlasi engedélyt? Vagy legközelebb meg sem kérdez?


tegnap 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Én ha nő lennék az engedélyed nélkül is megcsaltalak volna. Az ilyen szerencsétlenek könyörögnek azért hogy kicsesszenek velük.
tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miben érzed másnak a kapcsolatotokat? Nem lehet, hogy csak most, elkésve féltékenykedsz?
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szexben, elmeselte mi, hogy volt, és túlságosan élvezte. Úgy érzem velem nem is olyan jó neki.
tegnap 23:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Sosem lesz már olyan, mint volt. Ha félre tudott lépni (most az mindegy, hogy te éppenséggel hagytad ezt), akkor nem szeret igazából, nem értem ilyen kapcsolatban miért akar bárki lenni... Ez egy tüske lesz neked mindig, úgy aztán pláne, hogy még arra is kitért, mennyire élvezte. A kapcsolaton javítani az sem tud, ha esetleg neked is eszedbe jutna félrelépni válaszul... Egy szó mint száz, ez ugyanaz sose lesz már.
tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olyan már nem lesz. De rajtatok múlik hogy ezt felhasználjatok -e arra h erősrbb legyen
ma 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És ki találta ki, hogy mással menjen? Te akartad vagy ő kért engedélyt?
ma 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ő kért
ma 00:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval volt már kiszemeltje. Vagyis valakivel, mármint vele akivel volt már flörtölt vagy valami módon már készültek a dologra. Legalábbis szerintem. Volt köztük pezsgés és be is jött nekik.. Nem ismerem a barátnődet vagyis nem tuti amit írok de sajnos sanszos, hogy lesz folytatása köztük.. Kiszemleték egymást már azelőtt, aztán ki is próbálták egymást, jó is volt nekik.. Nem hiszem, hogy sokáig bírja majd a csajod, hogy újra ne dugják meg úgy rendesen.
ma 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Külföldi a srác, ritkán jár haza, szóval nem hiszem, hogy lesz folytatás..
ma 00:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Valahogy mégis összejöttek. Vagy ez ilyen gyors fellángolás volt, hogy meglátta, rögtön szólt neked, hogy szabadna e és még aznap lefeküdt vele?
ma 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!