Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz hogy sok meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz hogy sok meleg pasi ír ki úgy kérdést a heteroszexuális kategóriába, hogy nőnek adják ki magukat?

Figyelt kérdés
okt. 4. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha kérdést nem is írnak ki, de próbálkoznak hetero pasiknál, igen!


Főleg a nyomi/incel fajta.

okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

A chat.hu-n ez lehet még mindig. Már régen is írta ott más, hogy ez van, és én is így látom: bizonyos meleg srácok csajnak adják ki magukat, és amikor a pasi szexuális dolgokat ír, akkor arra izgulnak.

Itt még nem találkoztam ezzel a jelenséggel, de ott nagy valószínűséggel a "nők" egy része meleg (esetleg biszex) srác.

okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Itt is megy ez ..
okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
A neten mindenhol megy. A hozzászólások, kérdések jelentős részéről üvölt, hogy troll, vagy meleg pasi írta ki a hiszékeny kiscserkészek pélóképeinek a begyűjtése céljából.
okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Persze. A 19L nagy része Laci vagy Lajos
okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

#5


Veszélyes hely az internet. Azt hiszed, hogy egy fiatal csajjal beszélsz, közben meg lehet, egy pocakos 50 éves manus van a másik oldalon...

Egyébként én pont ezért szoktam netes ismerkedésnél bizonyos gyanús eseteknél bizonyítékot kérni. Volt olyan csaj, akinél már az elején azt kértem, hogy had hívjam fel telefonon, mert kétségeim vannak, hogy csaj.

okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én troll vagyok, nem meleg :D
okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!