Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ! Ti elmennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ! Ti elmennétek erotikus massszázsra? Férfihez vagy nőhöz mennétek inkább? És miért igen vagy nem ? És miért férfihez vagy nőhöz?

Figyelt kérdés

okt. 4. 19:59
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
férfihez
nőhöz
10 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok, szeretem az erotikát is, a masszázst is.

Szóval az egyik válaszom igen.

A másik pedig tulajdonképpen mindegy, mert élvezni tudnám pasival és csajjal is, ha szimpi az illető.

36N

okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer el akartam menni. De a pasi, akihez készültem, elképesztően lekezelő, flegma, és az a típus volt, aki mindig mindenkinél mindent jobban tud.

Elmondta nekem, aki akkor voltam 36 éves, hogy miért és hogyan kellett volna masztiznom, és amúgy is miért vagyok tök béna önkielégítés terén.

okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de tuti nem ilyen kókány önjelölt masszőrhöz, hanem olyanhoz aki valóban ért hozzá, annak viszont borsos ára van.
okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Olyan aki nem szimpatikus ne érintsen meg, pláne ne erotikus módon.
okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hármas válaszoló vagyok, most utánanéztem a Google által ajánlott helyen 60 ezer egy ilyen masszázs, bár a csavonak 4,9 az értékelése többszáz eredmény alapján szóval biztos nagyon jó. Én szívesen elmennék, csak nincs erre felesleges hatvan ezrem.
okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:-)

Hármas Tepéldául minek alapján választanál azon kivül hogy megnézed a GOgleeben ? Életkor, kinézet,izmosság stb játszik-e?

tegnapelőtt 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi ilyen nem szempont, ez egy masszázs és aszerint is kezelem. Sokkal fontosabb a spirituális része egy ilyen masszazsnak, az számít hogy megbízható és jó masszőrhöz menjek akivel ezt át lehet élni.
tegnapelőtt 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!