Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már olyan,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan,hogy gumi nélkül sexeltetek idegennel ès ő belètek èlvezett? És nem fèltetek utána betegségtől?

Figyelt kérdés

ma 10:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb koromban előfordult ilyen párszor. Talán 3-szor összesen. De tablettát szedtem már akkor. Ettől függetlenül mai fejemmel már nem tenném meg, valóban felelőtlenség volt! Egyrészt a fogamzásgátló sem 100%, a betegségekre pedig pont nem gondoltam akkor és ott. Fiatalon csinál sok hülyeséget az ember lánya. Szerencsére nem lett baj sosem. A poén az, hogy 15éves korom óta a mai napig mindig tartok a táskámban óvszert, de ezek annyira spontánul jött dugások voltak, hogy nem volt közelemben a táskám, viszont túlságosan begerjedtünk egymásra a pasival. Pl.strandon volt ilyen, meg házibuliban full részegen.

Ja meg egyszer egy kempingsátorban, szintén nem józanul.

Nem vagyok rá büszke, de leírom, hátha valaki tanul belőle. Megúsztam, de bármi történhetett volna! Legyetek észnél inkább! Az a pár perc boldogság nem éri meg, hogy összeszedjetek vmit, esetleg teherbe is essetek! Ha szeretitek az alkalmi szexet (mert igenis megvan a maga varázsa!) mindig használjatok óvszert!!! Javaslom, mindig tartsatok több méretet is magatoknál, ne kifogásolhassa egy nagyfarkú srác sem, hogy szorítja és inkább nélküle...

36N

ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#7 Inkább felelőtlen. De a pasi is, aki lazán belemegy.

N

ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát, a világban történt már pár ilyen...
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!