Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akinek az exe nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akinek az exe nagyobb méretű farokkal rendelkezett pl 18-20cm , mit gondol utána egy kisebbel kapcsolatban pl 15cm ?

Figyelt kérdés
ma 05:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés hogy a lány hogy bírta azt a bizonyos nagyobbat. Mert ha nem valami jól akkor örül neki.
ma 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit fura de nem rossz
ma 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kár hogy ez miatt nem tudtál aludni.
ma 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 15 még jó méret. Nekem a legnagyobb 21 cm volt, de az már fájt, ha tövig nyomta. Ideális nekem a 16-18 cm, de egy kis eltérés még belefér.
ma 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 18-20at nem biztos tövig tudta tolni, szerintem a 15 bőven jó. Itt inkább a vastagság lehet mérvadó, ha a tiéd sokkal vékonyabb esetleg, az lehet zavaró lesz neki.
ma 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak rólunk írtad volna ki ezt a kérdést. :D

Mostani barátomnak 15cm és arányosan vastag. Imádás, végre lehet vadulni!

Előtte levő páromnak 20centis dárdája volt, ami be se fért egészen. Azelőtti exemnek pedig 18cm volt, ami még pont jó volt hosszban, viszont brutál vastag volt neki, óvatosan kellett csinálja, különben fájt.

A 15cm pont optimális mindenhová nekem. Keményen tud pakolni vele, amit nagyon-nagyon szeretek. ;)

26N

ma 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudta használni, fél perc alatt vége volt, max 2.

És volt, amikor fájt, szóval most így nekem sokkal jobb, hogy átlagos a párom.

ma 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hála égnek nem farokméretek mentén gondolkozom emberekről hanem a személyiségük alapján, így a kisebb méretű párom ugyan olyan kielégítő volt az ágyban mint az előtte levő pasi.
ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
#8 ilyet is csak kisfarkú pasi ír, akiben soha nem járt farok. Nőként tudnád nagyon jól, hogy full más érzés a szex más méretű farokkal. Persze itt van egy sáv, amin belül “kellemes”, pl. nekem ez a kb. 14-18 centit jelenti, de egy 12 vagy 21 cm már sehogy sem kellemes. Az elsőt nem érzem, a második meg fáj :D És a pasi személyisége ezen nem változtat, nem is értem hogy lehet ekkora hülyeséget írni.
ma 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 pedig nőként írtam amit írtam, volt 13 centis párom is, 4 évig voltunk együtt és a szakításhoz semmi köze nem volt a méretének. Illetve volt 20 körüli szexpartnerem is, nyilván oda kellett figyelni és nem annyira ment a vadulás, de normális kommunikacio meg óvatosság mellett az se nyársalt fel. Szimplán nem vagyok olyan felületes hogy ilyen dolgok mentén hozzak értékítéletet valakiről.
ma 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!