Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatok olyan örömlányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok olyan örömlányt Kecskeméten aki vállal engem így ?

Figyelt kérdés
24 éves szűz srác vagyok. Bizonyos dolgok miatt maradtam eddig az, amúgy nem vagyok szerintem olyan rossz srác, méretem is minimum átlagos. Igazából lehetne is szerintem rendes barátnőm mert érzem pár csajon hogy volna esélyem, de először szeretnék egy-két alkalmit mert félek hogy gáznak tartanának aztán otthagynának ha megtudnák hogy semmi tapasztalatom.
tegnap 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9 ha emberileg bejössz egy nőnek, akkor nem fogja ez érdekelni.
tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Sokkal gázabb prostival elveszíteni, mint 24 évesen szűznek lenni.
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is érkezzen válasz:

51 darab kecskeméti csaj hirdet jelenleg: [link]

"Szereti a..." mezőből kiválasztod a szüzességelvételt.

24 nő jelölte meg az adatlapján, hogy vállal szüzeket. Felhívod azt amelyik tetszik, telefonban mondod mit szeretnél, árakról érdeklődsz. Olyan csajt válassz, akinek van pár értékelése.

tegnap 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Taplofej ***** válasza:

Szerintem ne menj profihoz, maradj a hétköznapi csajoknál. Nem kell bevallani a lánynak, hogy ő lesz neked az első.

A legrosszabb esetben ügyetlennek fog tartani, és akkor mi van? Semmi.

Egy csomó olyan férfi van, aki ugyan nem szűz, de vacak az ágyban.

tegnap 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha neked önbizalmat ad ha a bnöd elött már lesz egy kis tapasztalatod, akkor válassz a kecskeméti rosszlányok közül. Kecskemét elég jo ellátottságu ilyen lányokbol. Biztosan találsz neked tetszöt. Ha lesz csajod, neki meg nem kell az orrára kötni a prostis történetet.
ma 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!