Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatok olyan örömlányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok olyan örömlányt Kecskeméten aki vállal engem így ?

Figyelt kérdés
24 éves szűz srác vagyok. Bizonyos dolgok miatt maradtam eddig az, amúgy nem vagyok szerintem olyan rossz srác, méretem is minimum átlagos. Igazából lehetne is szerintem rendes barátnőm mert érzem pár csajon hogy volna esélyem, de először szeretnék egy-két alkalmit mert félek hogy gáznak tartanának aztán otthagynának ha megtudnák hogy semmi tapasztalatom.
tegnap 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem igy leszel gaz. En 25 evesen vesztettem el. Es nem prostival!!!
tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Jaja, jól írja az #1-es, azt fogják gáznak tartani a nők, hogy k.rvázni voltál, nem pedig azt hogy szűz!

Haversrác nem érdekli a nőket különösebben hogy szűz vagy-e, ha emberileg szimpatikus vagy neki. Mert nem dugógépet keresnek, hanem embert, férfit.

Amúgy meg mindegyik k.rva bevállalna, elég ha normális, ápolt valaki, lesz.rják a méretedet - a pénzed kell nekik, nem a szerelem.

tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Bárhol, ahol amúgy is lehet. Nem hinném, hogy bármelyik prosinál kizáró ok, ha az ügyfél szűz.

Amúgy nőként nem gondolom, hogy ez jó ötlet. Nem lesz ettől könnyebben barátnőd és inkább legyél szűz, minthogy csak prostival legyen tapasztalatod.

tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Felmész arra az oldalra, amelyik gyűjti ezeket a lányokat. Kipróbálod, legfeljebb nem jön be. A leendő barátnőidnek meg ne mondd el.
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
16 centi hosszú és 4 vastag. Nincs gond ezzel szerintem, lányoknál is érzem hogy van esélyem szóval nem azért akarok alkalmit mert nem tudok másképp, csak nem azt akarom hogy a kapcsolatomban legyen az első, aztán meg kiröhög meg rlmondja másoknak hogy szűz vagyok stb ha meg már egyszer csináltam tudom legalább mondani hogy egy éjszakás volt, régen volt stb.
tegnap 22:03
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Normális lány biztosan nem fog kinevetni azért, mert az neked az első és másoknak sem fogja elmondani. De ha nem akarod, csak ne mondd el neki, hogy még szűz vagy. Attól az 1-2 alkalomtól meg nem lennél annyival tapasztaltabb, szóval ezért hülyeség lenne prostihoz menni.
tegnap 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
25 éves vagy ember nem 12. Mert ez a kiröhög és elmondja másoknak kb az a korosztály. Szóval ne parázz, csak olyan nővel legyél aki van ennyire érett.
tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Barátom teljesen tévúton jársz! Attól, hogy 1-2 k.rvával dugsz még semmit sem fogsz tudni a valódi szexről. A leendő partnered az ágyban nem a lepedőakrobatika fogja érdekelni, hanem az hogy mennyire figyelsz rá oda! A méreted irreleváns (sima átlagméret), s nem fogja egyik nőt sem érdekelni az ismerkedés során. S "óriási" ötlet egy kapcsolatot egyből hazugsággal kezdeni.
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De leginkább 18-19 éves lányoknak tetszek, és durva hogy ők tapasztaltabbak lesznek mint én 24 évesen.
tegnap 22:14
 10/15 A kérdező kommentje:
De pont ez az hogy nem kell legalább hazudnom hogy nem vagyok szűz.
tegnap 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!