Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vérzik a harmadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vérzik a harmadik alkalom után is?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal 7 hónapja együtt vagyunk, és arra gondoltunk, hogy lefekszünk egymással, az első együttlétünk után véreztem és aztán az utána következő 3-nál is. Vajon mitől van a vérzésem?

Ő 19 én meg 18 vagyok, és neki már voltak korábbi partnerei és nem tapasztalt ilyent.



ma 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Chlamydia fertőzése volt amit átadott neked, ami pedig vérzéssel jár a szex során, mivel a nemiszerved belső hámfalát roncsolja a betegség.


Jajj hoppá, léteznek nemibetegségek?


Amúgy honnan tudjuk? A fenti egy lehetőség.

ma 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kontakt vérzés közösülés után inkább a méhszájseb vagy a méhnyakrák tünete. Ha ez nincs, akkor egyszerű hámsérülés, több síkosítót érdemes használni.
ma 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt első pár alkalom után véreztem, aztán elmúlt, de nemtudom mitől lehetett.
ma 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.: Ha szűz voltál, lehet, hogy a szűzhártyától volt ez a jelenség.
ma 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még 1-2 alkalom és el fog múlni,esetleg kicsit kérd meg a barátod h amíg vérzik egy kicsivel óvatosabban bánjon vele,és el fog ez maradni magától! Ha szűz voltál 99% ez a baj,tehát normális!
ma 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!