Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem éreznéd magad pancsernek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éreznéd magad pancsernek? Egy lánnyal ismerkedsz hónap óta nagy séták romantikus kézfogás és pár hét múlva megtörténik az első csók - majd véletlen megtudod az ismeretségi körödből, hogy a csajt egy buliban 3-an is gerincre vágták?

Figyelt kérdés
Mit tennél?

ma 09:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
Simán lehet egy rosszindulatú pletyka is. De mèg ha igaz is, semmi közöd ahhoz mit csinált korábban. Illetve ha zavar, akkor ne randizz vele többet. Majd talál mást. Attól hogy benne volt valaki egy kalandban, még később akarhat komoly párkapcsolatot. Ott meg nyilván nem ezzel indít az ember. Ja és ne legyünk álszentek, sok csaj kipróbál ezt azt az életében, de ettől még az életük nem erről fog szólni. :D
ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ... aki szerelmes az megérteni, elfogadni próbálja. Aki csak a phinára hajt az piszok mérges lenne, hogy már egy hónapja strapálja magát azért ami másnak csak úgy az ölébe pottyant.
ma 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
"sok csaj kipróbál ezt azt az életében(ez nagyon is igaz!), de ettől még az életük nem erről fog szólni(ez már viszont nem feltétlenül!)." Van egy csaj ismerősöm, nagyon jó pofa, még a szeretőjét is csalja :DD
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%
Ja és ez a "csaj" 42éves.
ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Időről-időre visszatérő műfaj a "Brock'n Roll"! :DDD
ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%

14 # Az a csaj ilyen, meg van másik 100 aki nem. :) Én nem ismerem a kérdésben szereplő lányt. És itt most megcsalásról szó sem volt, ez az eset még a kérdezővel való randizás előtt történt ha jól értettem. :D

Amúgy meg ha megismersz valakit, lehet ki sem derül miket csinált előtte. A pasik is sokszor lefekszenek olyan csajjal akit lehet megbánnak, sokan kipróbálják a prostikat is. Szerintem ne a múlton múljon egy kapcsolat, hanem a jelenen és a jövőn.

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%

“Attól hogy benne volt valaki egy kalandban, még később akarhat komoly párkapcsolatot. ”


Persze, hogy igen. Engem 20-25 évesen kb. csak a kalandok érdekeltek. Aztán már a stabilitást kerestem. 27 évesen összejöttem a párommal, tök boldogok vagyunk, a huszas éveiben volt pár komoly kapcsolata, de ő is inkább kalandozott. Na és, ha egymással boldogok vagyunk, akkor mi értelme lenne amiatt dobni egymást, hogy 20 éves fejjel ki mit csinált? Változunk, érünk, ennyi, a múltat el kell engedni.

ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%
18# Én is ezt mondom, a legtöbben kalandoztunk fiatalon. Vagy idősebben, sőt lehet hibákat is követtünk el. De most csak az számítson milyen a ti kapcsolatotok. :)
ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
65%

Az a buli azelőtt történt, hogy megkezdted a neki való udvarlást?

Ha igen, miért zavar? Nem mindegy, hogy egy órán belül 3 hapsi, vagy egy éven belül? Mindenkinek, illetve a legtöbb embernek van múltja, amikor annyit ivott egy házibuliban, hogy azt se tudja hogy került oda…

Hogy most ilyen visszafogott, sokmindent jelenthet. Azt is többek közt, hogy nem tart téged elég jó pasinak. Vagy csak komolyat szeretne.

ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!