Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs hüvelyi orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs hüvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés

17 éves korom óta több kapcsolatom volt, voltak 6 hónapig és több évig tartó kapcsolataim is, de csak egy emberrel sikerült hüvelyi orgazmust elérnem szex közben.

Sajnos a mostani párommal nem tudom ezt megélni, eddig egyszer sikerült még a kapcsolatunk elején. Nagyon szeretem és vonzódom hozzá, harmonikus a kapcsolat is, ennek ellenére sem megy a szex közbeni orgazmus. :(

(Természetesen minden más lehetséges módon kielégít ilyenkor.) (Ha magamnak csinálom, szintén el tudok menni.)

Mit tudnék tenni ennek javítása érdekében?


ma 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Keress masik pasit
ma 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha szeretkeztek ne is gondolj az orgazmusra. Élvezd amit csináltok teljesen add át magad az erzésnek. Nekem nyalás, ujjazás kozben hamar van orgazmusom de közben én is mozgok, irányítom, hogy jobb nekem. Utána aktus alatt is hamarabb van. Esetleg próbáld ki igy.
ma 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-nek

Nem, eszem agaban sincs. Nincs egy masik ilyen ferfi, mint o, senki nem tudna potolni. Csak emiatt nem lepnek ki egyetlen kapcsolatbol sem(nemhogy ebbol).

ma 07:27
 4/8 Adventurer1 ***** válasza:
78%
A kapcsolatunk elején nálunk is ritkán volt hüvelyi orgazmusa a feleségemnek. Mostanság, ha közösülünk, akkor szinte mindig van. Nálunk hosszú az előjáték (nyalás, vibrizés) és én is tovább bírom a dugást, mint korábban. Más pozícióban is csináljuk a közösülést, mint korábban. Illetve ritkább a szex. Talán ezek miatt alakult ki több hüvelyi orgazmus. 39n/39f
ma 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekunk pont az elejen sikerult egyszer ketszer es azota nem :( a nyalast egyaltalan nem szeretem, semmilyen izgalmat nem valtott ki sosem (mas partnerrel sem). Heti ketszer vagyunk egyutt, ennel ritkabban azert nem feltetlen szeretnem😅 csak van esetleg erre valami torna vagy olyan poz, amiben konnyebb elerni?
ma 08:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Boccs, de komolyan gondoltad majd itt neten diagnosztizálnak, és ki is kezelnek az anorgazmiából? 🙄


Ha igen, akkor már tudom a választ a kérdésedre

ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Senki nem kert tavdiagnosztikat. Nincs anorgazmusom, az mas.

Foleg nok valasza erdekelne, hogy mas, aki hasonlo szituacioban volt, hogyan oldotta meg.

Nem arra vagyok kivancsi, hogy valami frusztralt jottment lehulyez egy kerdes alapjan🤣

ma 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Akivel volt huvelyi orgazmusod vele hogy oldottad meg?
ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!