Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen korú és testalkatú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korú és testalkatú csajokkal volt vad szexben részetek, és kik voltak akik visszafogottabbak voltak?

Figyelt kérdés
ma 06:13
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
A nem túl kapós, nem túl csinos nők a legjobbak az ágyban. A többi szinte egy kalap szarral egyenértékű, a nem kevés tapasztalatom fényében...
ma 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez személyiség és nem kor vagy testalkat függő. Nekem a huszas korosztály és a szép lányok közül voltak a legjobb élményeim.
ma 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
A teltebb, husis, "van mit fogni", bbw nőkkel volt vad szex élményem. És van is :) Egészen fiatal korom óta. Nyilván ezeket telt csajokat szerettem és szeretem a mai napig. Velük fantáziálok és rájuk is izgulok jobban ha akár az utcán csiniben vagy szexiben látom... A vékonyka keszegseggű, meg pálcikq meg hűdefitt csajokkal nem volt akkora vad és kiadós szexuális élményem. Csak olyan átlag dugás aztán annyi. Lehet elfogult vagyok a telt lányok iránt. De háw ez van. Kinek mi...
ma 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es hozzászólóval egyet kell értsek, bár elég keményen fogalmazott.

De én is ezt tapasztaltam. Mindegyik szép nőm csak szétette a lábát, aztán feküdt mint egy fadarab végig szex közben. Volt, amelyik még cumizni sem akart, annyira megjátszotta magát.

Viszont az átlagos vagy urambocsánat csúnyább nőkkel mindig is fergetegeseket keféltem.

Jelenlegi barátnőm sem tipikus szépség, de nagyon jó vele az ágyban, szereti vadabbul és mindig alaposan kifacsar. 41 éves, vékony, lapos, szemüveges. Nem festegeti magát, nem divatozik. Teljesen szőrös neki odalenn is, ami manapság ritka mint a fehér holló. De nem cserélném el egy fiatalabb kikent-kifent mű nőre, az is biztos! Úgy tud lovagolni rajtam, mint egy rodeóbajnok! :)

44F

ma 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!