Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neten hirdető, csak masszázst...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hirdető, csak masszázst vállaló lányok, szexet egyáltalán nem vállalnak?

Figyelt kérdés

Rosszl.ok vagy besz.olok oldalon azt írják hogy "aktus velem kizárt"


Ilyen esetben ezt mennyire tartják be?

Ha vállalnák akkor gondolom a másik kategóriában hirdetnének?



okt. 2. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondok: a matekon múlik minden.
okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mersz elmenni hozzájuk?

Nyilván nem lehet kiírni azt hogy ba..ást is vállalok.

okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Elmentem egyszer hogy most csak masszázs mert van párom, de mondom egy cici szexért még nem lesz bűntudatom. Az aktus velem kizárt hirdető kérdezte meg hogy szexben benne vagyok?

Miért?

Mert udvarias vagyok és régen szexelt, meg bejövök neki.

Mondtam hogy nálam csak annyi kp van amit beszéltünk.

Neki nem kell több csak dugjam meg úgy hogy megérje neki is.

Hát nem kellett kétszer mondani. Mondta hogy ő ha megkíván egy férfit akkor szereti odaadni magát, de ő a farokra indul be,ezért erotikus masszázs hirdető mert itt látja a farkakat de ha nincs kémia akkor nem kell hogy megdugja a pasi mert fizet.


Belwgondolva azon az áron simán bele is fért (4 éve volt 1 óra masszázs 45ezer) de jó csaj volt ezért mentem el drágán is.

okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaja a matektól függ minden. A "szexet nem vállalok" = dugás áráért kapsz masszázst és ha nem vagy nagyon tré' (nagyon ápolatlan, vagy bunkó) akkor még ha jól megtoldod a zsöcit akkor van dugás is. Csak éppen kétszer annyit csengetsz ki mintha alapból szimpla k.rvához mentél volna.
okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na!

A helyzet az, hogy voltam párszor szexet hirdető lánynál, a megjátszás, unottság stb miatt inkább átpártoltam a masszázs lányokra.

Egy finom cicis csúszka, kellemes simogatás, stb többet ad nekem mint egy mesterkélt aktus.

És eddig ez úgy zajlott ahogy hirdetik, simi, csúszka, kézimunka, pici szájmunka, de most voltam egy bizang dögös masszázs lánynál, baromi jó fej volt, egymást simogattuk, tök jót beszélgettünk. Mire elő jött a szex lehetőségével is. Előtte már célozgatott rá, ha valki szimpi neki, akár azt is csinálja vele.

Azért volt ez meglepő mert eddig ezt senki nem mondta a masszázs lányok közül.

okt. 2. 20:51
 6/8 A kérdező kommentje:
bitang dögös
okt. 2. 20:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Amennyit fizettem, plusz extra lett volna a a bj. annyit kért. Egy szexhirdető, aki ilyen dögös 1,5-szer többet kért volna.
okt. 2. 20:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csak simán rákérdeztem amikor felhivtam, hogy szexre van-e lehetőség.

Volt rá 🙂.

Egyébként az idősebb nők sokkal barátságosabbak, mint a fiatal lányok. Nem csak az unott fapofát tudják vágni, társalogni is lehet velük és tartják magukat a megbeszélt dolgokhoz.

okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!