Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhalasztottad utólag megbántad?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhalasztottad utólag megbántad?

Figyelt kérdés
Egy olyan szexuális vágy amire már régóta vártál, és lett volna lehetőséged rá hogy át is éld. De vagy megijedtél vagy egyéb okok miatt ez nem valósulhatott meg. Ha volt ilyen mi volt az, és mi volt az oka, hogy mégsem történt ez meg?

ma 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Eld meg most ne halaszd el .
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
Nem volt semmi extrém vágyam, ami meg volt, mindet megéltem. Az élet egyéb területén van lemaradásom; ejtőernyős ugrás, stb.
ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy visszautasítottam egy lányt aki arra kért hogy menjek dugjam meg, nős voltam és nem mentem bele. Azóta is bànom
ma 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindmáig nem tudom, bánjam-e. Egy lenyelős cumi lett volna, de én nem akartam odamenni, ő meg idejönni.
ma 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!