Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nőnek mért esik nehezére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek mért esik nehezére megvalósítani a perverz vágyait?

Figyelt kérdés
tegnap 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen vágyai vannak!
tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Inkább nehéz már nekik.
tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Azért nagyon nem mind1 kivel mikor hogyan. Legalábbis nekem egy ismeretlennel fura lenne hirtelen ilyen közel kerülni meg utánna félnék, hogy nem is lenne olyan. De ismerőssel ugyancsak fura lenne utánna találkozni, hogy ne arra gondoljak.

Meg már nem nagyon bízom az emberekbe és erős paranóiám van azért a szexhez meg kell, hogy bízni tudj a partneredbe.

tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert gyáva felvállalni
tegnap 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy mint egy férfinak.

Sajnos sokan másoknak és a társadalomnak akarnak megfelelni. Így mások szerint élik az életüket.

ma 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert álszent társadalomban élünk…

Vannak elvárások a nők felé, amik irreálisak. Főleg ha azt nézzük, milyen évet írunk.

Mindneki ítélkezik a másik felett, és egy bizonyos ponton túl ezt már nem lehet kezelni, hiába próbál átsiklani fölötte az ember lánya

ma 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt egyébként én sem értem, hogy miért csinálják.

Nekem is van fétisem, és sokszor találtam már itt az oldalon is olyan nőt, akinek szintén az volt a fétise. Átmentünk más platformra, heteken keresztül beszélgettünk, tervezgettük, hogy hogyan fog történni, aztán semmi! Mind eltűnt a fenébe mikor találkozóra került volna a sor. Még akkor is amior ők kezdeményeztek.


Smpixie ugyanez. Látom, hogy konkrétan arra a fétisre keres magának partnert a csaj ami nekem is van. 30 km-re vagyunk egymástól, egy korosztály. Ráirok, hogy én szívesen ismerkednék vele, erre még csak nem is válaszol.


Ezt sosem fogom megérteni, hogy miért csinálják.

ma 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 lehet nem azzal van a baj, hogy nem élnék ki a fétiseiket, hanem VELED nem élnék ki :D
ma 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as!


Olvasd el még egyszer amit írtam!

ma 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!