Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb férfiak néztek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak néztek meg fiatalabb lányokat?

Figyelt kérdés

Ha igen hány éveseket, és ti hány évesek vagytok?

Mi az amit megnéztek először, mi az ami különösen bejön nektek egy fiatalabb lányon?

Szoktatok fantáziálni ilyenről? Ha igen van, aki feleség és gyerek mellett teszi?


ma 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Aki azt mondja nem, az szerintem hazudik. 40éves vagyok, a fenekét, arcát, kis feszes ciciket. 😊 Neha direkt ilyen videót nézek😊😊 Szerintem a családi háttér is mindegy de egyébként 10éve házas 1 gyerek.
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 VadApuci ***** válasza:
100%
persze, hogy megnézem. az ember megnézi, azt ami szép. nem a kor a lényeg, hanem a kinézet, hogy kit nézek meg. arc, száj, cici, popsi, has, lábak, amiket nézek. igen, szoktam fantáziálni, nem is keveset. elváltam, 1 lányom van ;)
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lazy Lover ***** válasza:
Persze hogy igen a mai tinik kész nők már
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok és megnézem a tini lányokat. Nyilván nem mozdulok rájuk és nem kezdek ki velük de ha mindenáron fel akarna szedni azért nem utasítanám el.
ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34 vagyok persze hogy megnezem a fiatal lanyokat . Van egy 19eves szexpartnerem
ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen megnézem. Sőt ha van rá lehetőség akkor nem csak nézem. 17-től.


36/f

ma 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden pasi megnézi a fiatal csajokat, akkor is ha 80 éves és már fel sem állna a hömpörője. Természetes emberi tulajdonság.

Mindenki mást néz meg először, attól függően, hogy mell-fenék-láb-arc stb. a fontosabb neki. A többség 18-20 éves kor feletti nőket nézi meg, a 15 éveseket még túl gyereknek tartja.

ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!