Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb férfiak van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gd628 kérdése:

Idősebb férfiak van olyan közeli lány ismerősötök aki nagyon bejön és felizgat titeket?

Figyelt kérdés
Ha igen, írjátok meg a korotokat, a lány korát és azt is hogy honnan ismeritek egymást! :)
ma 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, ettől neked miért lesz jobb?
ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. De sok kérdéshez oda írtam már hogy ennek mi az értelme.

Nem tudják, csak írnak ki valamit.

ma 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van a lépcsőházban egy lány, még gyerek volt amikor ideköltöztünk, most kb középiskolás. Az a furcsa, hogy viszonylag hirtelen lett elég nagy melle. Fú de meglepődtem, amikor szembejött nemrég.

Mondjuk ő nem a kérdésben említett kategória, azok inkább a fiatal anyukák, akiket látok, mikor várom a gyerekeket a sulinál. Közöttük van pár nagyon jó bőr.

ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

36 vagyok, az épületünkben lakik egy csaj 1-2 éve ballagott középsulibol...

Nagyon bejön, Áll a farkam rá, rendesen felizga ha meglatom. Husisabb csajszi, nagy kerek fenék,.. Álom. De az anyja se kutya. Detto, mint a lánya csak érettebb kiadásban. Imádom őket. Csak az asszony meg ne tudja.

ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!