Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl hamar megy el a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar megy el a párom azzal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Minden nagyon jó,tudja a dolgát és hosszú az előjáték, orgazmusom is van. De maga az aktus csak pár perc. Néha jó lenn kicsit hosszabb is. Mivel tudnánk ezen dolgozni?


Én vagyok a lány,de gondolom erre rájöttetek



tegnap 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Te sajna semmivel (azon túl, hogy megértő vagy). Neki kellene rendet rakni a saját fejében, megtanulnia az önkontrollt. Kerékpározni, úszni sem tudsz megtanulni más helyett, neki kellene ebben fejlődnie egyedül. Ez bizony egyéni "sport".
tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Vedd le először szájjal! Utána jöhetsz te, majd az aktus (ami valószínűleg már kielégítően hosszú lesz).

További tartalmakért kövess be! :D

tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
1, Bocsi de a te fejedben ez hogy áll össze? Tényleg rossz indulat nélkül kérdezem mert sok mindent megpróbáltam én is, de ha megkérdeztem ugyan ezt kaptam, tanuljam meg az önkontrollt. Tudod ez olyan mintha azt várnák el hogy tanuljam meg leállítani a szívemet mint a szerzetesek, nem tudom hogy kell. Szóval ha szépen kérhetlek privátban vagy ide nekem mindegy, de írd már le kérlek hogy fogjon neki valaki.
tegnap 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dugjon meg 2x, vagy 3x
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy. Pasik 99,9%-a nem tud vele mit kezdeni. Minnél előbb ki kell dobni mert később csak nehezebb. Tapasztalat.
tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
#3 azért az ejakulációt megfogni, annak a kontrollját megtanulni "kicsit" könnyebb, mint a szíved leállítani. Utóbbi állítólag néhány jóginak megy, előbbire meg több millió férfi képes a földön.
tegnap 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg kell neki mondani, hogy neked ez fontos, és legyen szíves kontrollálni a testét.


Én tudom mozgatni a fülem, szemöldökeim külön-külön, képes vagyok akaratlagosan nyitni a fülkürtöm garatfelőli szájadékát, de még a tüsszentésemet is vissza tudom tartani addig ameddig előveszek egy zsebkendőt.


Nem tudom elhinni hogy más még a spriccelésén se tud uralkodni. Egyszerűen nem akar. De ha nem megy, menjen orvoshoz/pszichológushoz. Ha erre nem hajlandó akkor neki nem fontos. Minden más csak kifogás.

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#2, kövessen téged a szájpenész! 🤭
tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!