Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti eltudtok menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti eltudtok menni attól hogy orálisan kényeztettek valakit? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatom van egy 30 éves csajjal aki imád engem orálisan kielégíteni és aztmondja hogy ez neki jó hogy nekem csinálja mert menet közben többször is elélvez úgy hogy egy újjal sem nyúlok hozzá vagy ő magához.

Létezik ilyen? Ha nem akkor miért csinálja és kamuzik? Ha igen akkor hogy?


ma 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A nejemnek időnként spontán orgazmusa van, szóval bármit el tudok képzelni
ma 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordul, hogy annyira beindulok szopás közben, hogy orgazmusom is volt 1x-2x. De én jobban szeretem úgy, hogy ráülök és úgy megyek el, hogy bennem van.
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Létezek és ennek Örülj Ritka Kincs van a kezedben.
ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!