Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nők azt reklámoznák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők azt reklámoznák felnőtt oldalakon, hogy odáig vannak a kéretlen farokképekért akkor több ilyent kapnának?

Figyelt kérdés

Lehet személyes tapasztalatokat is írni, hogy mennyire fog ez vissza téged ha épp mutogatni akarod a kis századosod hogy tudod, hogy a legtöbb nő erre nem fog jól reagálni.


(engem személy szerint kicsit izgat is az ha ezen valaki felháborodik és más pasiktól is hallottam már ilyent)



ma 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam egyszerű a képlet. Ha egy pasi bármilyen oldalon képet küld, sosem nyitom meg.

Egy időben naivan rákattintottam ezekre, de amikor már a sokadik phasz bámult rám a kijelzőről, leálltam ezzel a kislányos kattintgatással, és biztos ami biztos alapon semmit sem nyitok meg.

Aztán azt küld mindenki, amit akar.

ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ma 15:00

Jó de így akkor tud ez benned olyan komoly lelki törést okozni, hogy kaptál egy linket amire nem vagy kíváncsi és meg se nyitod?

Mert én azt tapasztalom, hogy így nyilvánosan szeretnek ezért hőbörögni egyes nők, közben meg privátban nem feltétlen ez a hozzáállásuk.

ma 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Én amikor kapok, mindig megnézem. Nem biztos, hogy a sajátját küldi el, de megnézem
ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi is kíváncsiak vagyunk és megnézzük. Legalább én. Ha tetszik kicsit alaposabban is.
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azok a lányok, akik kérik és odáig vannak a f@xos képekért, 99.99%, hogy langyos férfiak.
ma 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!