Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kiabrandito mar ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kiabrandito mar ez?

Figyelt kérdés

Egy amator szexvideos oldalra az egyik tag olyan videot rakott fel, ahogy egy lanyt kuld kutyaban, majd megkerdezi, hogy kozel van, elelvezhet-e ketszer? Erre a lany egy nagy sohajtas utan, "Neem, fel oraban csak egy elvezes van benne!"


Ez mennyire proli mar? 😅 Egyreszt ilyet felrakni is, de masreszt meg, hogy ez megy ott? Nem hogy probalna eljatszani az elvezetet a csaj, hanem meg kikeri maganak, hogy a srac ha elelvezett 2 perc alatt, akkor nehogy mar kihasznalja a befizetett fel orat. 🤣 Ha nekem ilyet mondott volna egy lany, akkor ott huztam volna ki azonnal belole, hogy akkor majd otthon kiverem magamnak, sorry.



ma 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Irigylem a problémáidat…
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Te meg elhiszed ezeket?

EZt mind az eladhatóság miatt csinálják vagy mondják, de nálad ez nagyon bejött.

ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amennyire tudod Hollandiában a piros lámpásban nem időre, hanem menetre fizetnek, szóval ez nem ritka.
ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valaki kitette ahogy telepumpálja a prostit? :D :D
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

“Ha nekem ilyet mondott volna egy lany, akkor ott huztam volna ki azonnal belole, hogy akkor majd otthon kiverem magamnak”


A lány még meg is köszönné, hogy hamarabb elhúzol a francba :D Lehet nála úgy van, hogy fél óra VAGY elélvezésig. Ha a pasi ezt nem tudta értelmezni, az az ő baja.

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

"Ha nekem ilyet mondott volna egy lany, akkor ott huztam volna ki azonnal belole, hogy akkor majd otthon kiverem magamnak, sorry."


Azt ugye vágod, hogy ő tesz neked szívességet? Na jó nem szívesség, mert fizetsz érte...de hidd el, te jobban kivagy éhezve az ő testére, mint ő a te pénzedre...mártmint te nem találsz magadnak dugható barátnőt, így pénzért vetemedsz szexelni, míg ő tök jól megvan nélküled, ha nem te, majd jön másik fizetős vendég. Sőt ő csak örül neki, hogy nem te mocskolod bem hanem elintézed magadnak...ettől persze a tarifa be lesz vasalva rajtad, mert ha jön a nagy tirpák kigyúrt stricije, a szart is kiveri belőled, nem csak a fizetséget, ha úgy lépnél le, hogy nem perkálsz

ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 mindenhol előre kell fizetni, nem tudna perkálás nélkül lelépni.
ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: nem mindenhol...
ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!